Neler Yeni

Gamepad önerisi 2500tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
raggakutel
Bütçe
3000
Arkadaşlar sizden 2500-3000tl arası veya daha ucuz bütçeye alınabilecek en iyi gamepadi önermenizi istiyorum. Bütçem maksimum 3000tl.

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
Arkadaşlar sizden 2500-3000tl arası veya daha ucuz bütçeye alınabilecek en iyi gamepadi önermenizi istiyorum. Bütçem maksimum 3000tl.
Gel 3000tlyi az bir şey aş, piyasadaki en iyi gamepadı al. Flydigi Vader 3 pro.
Aslında en iyisi Vader 3 pro fakat bütçeyi bayağı aşıyor. Ayrıca fantezik özellikler dışında çok farkı yok.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
raggakutel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gel 3000tlyi az bir şey aş, piyasadaki en iyi gamepadı al. Flydigi Vader 3 pro.
Aslında en iyisi Vader 3 pro fakat bütçeyi bayağı aşıyor. Ayrıca fantezik özellikler dışında çok farkı yok.
hocam o biraz tuzlu gelir bana, ama öneriniz için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle XBOX 9.Nesil GamePad almalısın.

Daha ucuz olsun dersen 2.200 TL'ye bu var ama Aliexpress veya Banggood'dan daha da ucuza getirilebilir belki, oralardaki fiyatlarına bakmadım.
8Bitdo Ultimate
Hocam bu 8bitdo'yu çok öneriyorlar. Xbox 9.Nesil Gamepad'inden eksi ve artıları neler?

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
mecit burak kılıç

Hocam bu 8bitdo'yu çok öneriyorlar. Xbox 9.Nesil Gamepad'inden eksi ve artıları neler?
hocam şimdi 8bitdo alırsanız ve bir süre sonra başına bir şey gelirse garantisidir servisidir vs. gönderemeyeceksiniz çünkü yurtdışı ürünü ama xbox bozulursa garantsine servisine vs. gönderme şansınız var

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
raggakutel
hocam şimdi 8bitdo alırsanız ve bir süre sonra başına bir şey gelirse garantisidir servisidir vs. gönderemeyeceksiniz çünkü yurtdışı ürünü ama xbox bozulursa garantsine servisine vs. gönderme şansınız var
Peki İtopya gibi bi yerden alsam başına bi şey geldiğinde değişim veya servis işlemi sağlayabilecekler mi?
Yoksa başka siteden mi almalıyım?

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
mecit burak kılıç
Peki İtopya gibi bi yerden alsam başına bi şey geldiğinde değişim veya servis işlemi sağlayabilecekler mi?
Yoksa başka siteden mi almalıyım?
hocam itopyadan almayında alabiliyorsanız amazondaki yeşil rengi alabilirsiniz https://www.amazon.com.tr/Xbox-Kabl...ess+controller+9.+nesil&qid=1713702891&sr=8-4

iade konusunda veya garanti konusunda kargolama konusunda en iyi yerdir amazon üzmez
gamepadi alırsanız içinden duracell pil çıkıyor onlar 1 hafta civarında yeter isterseniz bittikçe pil alabilirsiniz eğer kablosuz oynamak istiyorsanız istemiyorsanız type c kablo ile pc ye bağlayıp sonsuza kadar oynayabilirsiniz veya şarjlı pil alıp kullanabilirsiniz bittikçe ekstra para vermeden biraz bütçeyi aşar ama rahat olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
raggakutel
hocam itopyadan almayında alabiliyorsanız amazondaki yeşil rengi alabilirsiniz https://www.amazon.com.tr/Xbox-Kabl...ess+controller+9.+nesil&qid=1713702891&sr=8-4

iade konusunda veya garanti konusunda kargolama konusunda en iyi yerdir amazon üzmez
gamepadi alırsanız içinden duracell pil çıkıyor onlar 1 hafta civarında yeter isterseniz bittikçe pil alabilirsiniz eğer kablosuz oynamak istiyorsanız istemiyorsanız type c kablo ile pc ye bağlayıp sonsuza kadar oynayabilirsiniz veya şarjlı pil alıp kullanabilirsiniz bittikçe ekstra para vermeden biraz bütçeyi aşar ama rahat olur
Tamam hocam, çok teşekkür ederim.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Bulgaristan dan ds5. Veya 2.el ds4

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh

iyi de bunun satıcısı amazon değil ki, iade ve cayma hakları satıcının inisiyatifinde Amazon.com.tr satıcısından almadığın sürece itopya ile arasına fiyat farkı vermeye gerek yok.

Bu arada Xbox GamePad'ini kullanmak için bilgisayarında Bluetooth olması lazım, yoksa Bluetooth adaptör alman lazım ya da ayrı satılan 2.4G kablosuz dongle'ını satın alman lazım, ya da kablolu kullanabilirsin. Bu arada ilk aldığınızda kablo ile bağlayıp yazılım güncellemelerini yapın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,271
Üyeler
141,276
Son üye
jquenss
Top Bottom