Neler Yeni

Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Hauk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Şahin Göney
Merhabalar, daha öncesinde Xioami Mi True Wireless Earphones 2 Basic kullanıyordum lakin bozulduğu için yeni kulaklık arayışındayım. Müzik benim hayatımda çok ön planda olduğu ses kalitesi önemli oluyor. O yüzden 1000 TL ye kadar bir öneri yapabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Atakan Yıldırım
Sıcak fırsat nerede kulağındamı

1713710692198.png

memet abinin her yeri bunla mı doldurması lazım

• Beğen
Reaksiyonlar: Hauk

darkshad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Umut Efe Başak

TCL Move Audio S600 aktif olarak kullanıyorum kaç kere yere düştü kulaklığın teki makinada yıkandı taş gibi hala. Gürültü önleyici şeffaflik modu gibi modları mevcut sesi gayet tatmin edici. Kulaklığı çıkartınca müziği veya videoyu otomatik durduruyor programlanabilir dokunmatik tuşları mevcut uygulamasından kesinlikle tavsiye ederim.​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar konu yanlış yerde açılmış alt tarafı adama adam öldürmüş gibi tepki vermeyin.

Hauk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen Şahin Göney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TCL Move Audio S600 aktif olarak kullanıyorum kaç kere yere düştü kulaklığın teki makinada yıkandı taş gibi hala. Gürültü önleyici şeffaflik modu gibi modları mevcut sesi gayet tatmin edici. Kulaklığı çıkartınca müziği veya videoyu otomatik durduruyor programlanabilir dokunmatik tuşları mevcut uygulamasından kesinlikle tavsiye ederim.​

Arkadaşlar konu yanlış yerde açılmış alt tarafı adama adam öldürmüş gibi tepki vermeyin.
Yorumun ve önerin için çok teşekkür ederim. Peki bass konusunda ki durumu nedir?

Desteğin için de teşekkür ederim ayrıca.

AirPods pro 2 nesil
Öğrenciyim, AirPords Pro bir tık tuzlu kaçıyor :). Yine de teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,931
Üyeler
141,364
Son üye
MrCappa
Top Bottom