Neler Yeni

Avrupa Gençlik Portalı nedir?

Smail

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Adil
avrupa gençlik portalının discover eu programı hakkında bilgisi olan varmı ?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Berat fatih
bu programa 2 kez katıldım 2 kez gidemedim okul yoluyla tabi biri okul sonu geldi komple okulum biti digeride pandemi zamanı

bu avrupa programı sayesinde kalacak yiycek uyaycak gezicek ücretsiz pasaportuna kadar hepsni çıkrtıyolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bu sitedeki briaz farklı bunun araştırmasını yaptıgımda sadece gidiş dönüş ev masrafı bunun için cebinde iyi bi para olması lazım örnek verıyorum 1000$

Smail

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Adil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu programa 2 kez katıldım 2 kez gidemedim okul yoluyla tabi biri okul sonu geldi komple okulum biti digeride pandemi zamanı

bu avrupa programı sayesinde kalacak yiycek uyaycak gezicek ücretsiz pasaportuna kadar hepsni çıkrtıyolar

ama bu sitedeki briaz farklı bunun araştırmasını yaptıgımda sadece gidiş dönüş ev masrafı bunun için cebinde iyi bi para olması lazım örnek verıyorum 1000$
yanıtın için teşekkür ederim dostum eğer discordun varsa daha detaylı konuşabilirmiyiz

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Berat fatih

wake up to reality

80+ Silver

2sinde de seçildiniz mi peki

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Berat fatih

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Berat fatih
şanslıymışsınız, ben de başvurdum, umarım çıkar da bu yaz giderim, yeşil pasaportum var zaten, çıkarsa direkt trene atlayıp gideceğim
HAYIRRRR

şanslıymışsınız, ben de başvurdum, umarım çıkar da bu yaz giderim, yeşil pasaportum var zaten, çıkarsa direkt trene atlayıp gideceğim
YANLIZ sitede şöyle bi durum var telefonu no verdigin an başkasının tarafına düşüyor diyo kazandınız şu kadar para ödemeniz gerekiyor gibi şeyler derse şunu de elimde satılık köprü var alır mısın ?

wake up to reality

80+ Silver
YANLIZ sitede şöyle bi durum var telefonu no verdigin an başkasının tarafına düşüyor diyo kazandınız şu kadar para ödemeniz gerekiyor gibi şeyler derse şunu de elimde satılık köprü var alır mısın ?
demek istediğiniz fake mesaj gelmesi mi? öyleyse de kim nereden bilecek ki benim şu telefon numarasında biri şu programa başvurmuş diye,
bir de benim bildiğim kazanana discovereu tarafından resmi mail gönderiliyor

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Berat fatih
demek istediğiniz fake mesaj gelmesi mi? öyleyse de kim nereden bilecek ki benim şu telefon numarasında biri şu programa başvurmuş diye,
bir de benim bildiğim kazanana discovereu tarafından resmi mail gönderiliyor
mail dogru telefon yanlış bende blmıyorum ama bi şekillde 3 tarafa gidiyor bilgin

Top Bottom