Neler Yeni

Evrenin En Saçma Oyunu: EA24

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kadirışık
Eskiden beri pes fifa oyunlarını arkadaşlar arasında oynadık.Online hiç oynamamıştım.Ea 24 de başladım.Daha 3.maç kadrosu 90+ elemanlar geliyo.Karşımdakinin eli kolu olmasın sadece şut çeksin yine gol giriyo.Ptw zirvesi bir oyun.Bana göre sadece arkadaşlar arsında kadrolar eşitlenip oynanıcak bir oyun.Aksi taktirde oynanıcak gibi değil.Youtubede,tiktokta editler görüyorum elemanlar wow wow nasıl gol diye bağırıyo.Halbuki sadece r2 basıp kare basıyo oynadığı oyuncu zaten ölü yaprak dönen ya:)o) yapıyo bi şekilde o topu kaleye sokuyo.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
.
Footbal life 24 varken fifa oynanmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
crazy
sezon başında almadıysan oyunu sonradan almanın anlamı yok co-op şeklinde oynayamayacaksan, özellikle fut zaten p2w nin en dip noktasında, 1. günden full kadro çıkarıyolar, sende işte squad battle gir 500 coins 500 coins uğraş dur

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
FUT Kafa dağıtmak için oynanmaz, rekabet ve sinir krizi için birebir. Eğer zevk alayım diyorsan kariyer öneririm (Enis Kirazoğlu gibi).

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kadirışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FUT Kafa dağıtmak için oynanmaz, rekabet ve sinir krizi için birebir. Eğer zevk alayım diyorsan kariyer öneririm (Enis Kirazoğlu gibi).
delirtiyo harbiden kaleci 3 şutu kurtardıktan sonra direkt bilerek salıyo sanki.Eleman bi vuruyo sıfırdan gol harbi saçma oyun

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
delirtiyo harbiden kaleci 3 şutu kurtardıktan sonra direkt bilerek salıyo sanki.Eleman bi vuruyo sıfırdan gol harbi saçma oyun
Momentum denilen bir olay var. Duruma göre rakibi veya senin takımını boostluyor. Oyuncunun bütün özellikleri 99 oluyor gibi düşünebilirsin. Oyun bunu bilerek yapıyor, yenilemeyecek kimse olmasın herkes birbirini yenebilsin diye, çok saçma.

Starlex

80+ Bronze
Eskiden beri pes fifa oyunlarını arkadaşlar arasında oynadık.Online hiç oynamamıştım.Ea 24 de başladım.Daha 3.maç kadrosu 90+ elemanlar geliyo.Karşımdakinin eli kolu olmasın sadece şut çeksin yine gol giriyo.Ptw zirvesi bir oyun.Bana göre sadece arkadaşlar arsında kadrolar eşitlenip oynanıcak bir oyun.Aksi taktirde oynanıcak gibi değil.Youtubede,tiktokta editler görüyorum elemanlar wow wow nasıl gol diye bağırıyo.Halbuki sadece r2 basıp kare basıyo oynadığı oyuncu zaten ölü yaprak dönen ya:)o) yapıyo bi şekilde o topu kaleye sokuyo.
Ya ne bakıyorsun bu paragöz şirketlere ne yapacaklarını bilmiyorlar alırsın pro soccer online keyfine bakarsın hele biraz arkadaş varsa dadından yenmezzzz

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
ordada çıldırıyor insan pes o kadar kötü oyun yaptı ki ondan dolayı Fifa oynanıyor yoksa cidden espiri yok hiç gerçekçi değil oyun kombinasyonları yapınca olay bitiyor çok aptalca.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,042
Üyeler
141,383
Son üye
emırhaaanss
Top Bottom