Neler Yeni

Ryzen 7 5700x için ekran kartı önerisi

Oonır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Onur
Knk bende rx 6750 xt ekran kartı var zaten. Lakin son güncellemeden sonra oyunda droplar yemeye başladım. Şuan eski kartımı kullanıyorum bir sıkıntı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alalı daha 1 yıl olmadı.
yani zamanında sistemi alırken benimde aklımda 4070 falan vardı ve 6800lü bir sistem aldığıma biraz da olsa üzülmüştüm aceleye gelen bir alışverişti ama şuan mutluyum açmadığı oyun yok her şeyi ultrada kasmadan donmadan oynayabiliyorum zaten oyun amaçlı almıştım ama anlayamıyorum neredeyse herkes amd ekran kartlarıyla gerçekten çok kötü sorunlar yaşamış umarım benim başıma da gelmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Emin Yılmaz Parlak
yani zamanında sistemi alırken benimde aklımda 4070 falan vardı ve 6800lü bir sistem aldığıma biraz da olsa üzülmüştüm aceleye gelen bir alışverişti ama şuan mutluyum açmadığı oyun yok her şeyi ultrada kasmadan donmadan oynayabiliyorum zaten oyun amaçlı almıştım ama anlayamıyorum neredeyse herkes amd ekran kartlarıyla gerçekten çok kötü sorunlar yaşamış umarım benim başıma da gelmez
Yeni mi aldın.

ThE LoSt

80+ Silver
Çok nadiren facebook gruplarında 2.el RTX 3090 düşüyor o fiyatlara ama Sıfır 4070 daha iyi olur. Markalara göre sıcaklık değerlerini atıyorum. Kendin karar ver.

Alıntıyı görüntüle
Bellek ısılarından ziyade gpu ısıları hakkında bilgi vermemiz arkadaş için daha yararlı olacaktır.
1713897063309.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Emin Yılmaz Parlak
Elinde 6750 XT varsa boşuna ekran kartı bakıyorsun. DDR5 yeni bir sisteme geçene kadar o sistemle devam edebilirsin.
Knk ddr5 e geçmeyi düşünmüyorum. Yani ekran kartını şuan satışa çıkardım. Onun yerine 3000 serisi almayı düşünüyorum.Dedigim gibi 4-5 senedir 1660ti kullanıyorum hala sıkıntısı yok iken amd kartlarda son sürümde akıcı bir oyun deneyimi alamadiktan sonra ne anlamı var.Hatta ddu ile silip tekrar yükledim. Anca minimalde bir sıkıntı yaşamadım.Onun dışında fps oyunlarında bile drop yediğim olmuştu.

Knk ddr5 e geçmeyi düşünmüyorum. Yani ekran kartını şuan satışa çıkardım. Onun yerine 3000 serisi almayı düşünüyorum.Dedigim gibi 4-5 senedir 1660ti kullanıyorum hala sıkıntısı yok iken amd kartlarda son sürümde akıcı bir oyun deneyimi alamadiktan sonra ne anlamı var.Hatta ddu ile silip tekrar yükledim. Anca minimalde bir sıkıntı yaşamadım.Onun dışında fps oyunlarında bile drop yediğim olmuştu.
Bir de dandik parçalar da kullanmıyorum.

Belki benim markadan dolayı olabilir. Bende xfx qick var.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,956
Üyeler
141,775
Son üye
Lonemidas
Top Bottom