Neler Yeni

Discord Hesabım Hacklendi

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
5 Dakika önce discord hesabım gitti 2 aşamalı doğrulama vardı telefonada bağlamıştım ama öyle gitti hesap hiç beklemediğim bir durumda bende çok fazla panik ve korkuya sebep oldu google ve steam şifrelerimi değiştirdim ama daha önce bu hesap nitro almıştım veya hesap çocukluğumdan kalma olduğu için babamın email adresine kayıtlı ne yapabilirim discorda destek talebi oluşturdum ama onlar dönene kadar ya çok ciddi sorunlar olursa aileme konuyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum başka discord hesabımda yok lütfen yardım edin.

pasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Kerem Kadak
5 Dakika önce discord hesabım gitti 2 aşamalı doğrulama vardı telefonada bağlamıştım ama öyle gitti hesap hiç beklemediğim bir durumda bende çok fazla panik ve korkuya sebep oldu google ve steam şifrelerimi değiştirdim ama daha önce bu hesap nitro almıştım veya hesap çocukluğumdan kalma olduğu için babamın email adresine kayıtlı ne yapabilirim discorda destek talebi oluşturdum ama onlar dönene kadar ya çok ciddi sorunlar olursa aileme konuyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum başka discord hesabımda yok lütfen yardım edin.
Kartın kayıtlı ise kartının iptal ettir ya da online ödeme kapa hocam

Loading...

80+ Silver
Oyun hesabım çalındı diyip telefonu alıp şifremi unuttum yap geç
Mail değiştirmek için maile kod gidiyor diye hatırlıyorum dediğim gibiyse adam çekemez üstüne

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kartın kayıtlı ise kartının iptal ettir ya da online ödeme kapa hocam
Zamanında babamın kartla aldım sanırım hatırlamıyorum hesap eski çocukluğumdan kalma olduğu için çok şey bana ait değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun hesabım çalındı diyip telefonu alıp şifremi unuttum yap geç
Mail değiştirmek için maile kod gidiyor diye hatırlıyorum dediğim gibiyse adam çekemez üstüne
Mail babama ait dediğim gibi ondan korkuyorum bana ait olan ana hesaplarımın şifresini değiştirdim ama yinede çok korkuyorum

pasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Kerem Kadak
Zamanında babamın kartla aldım sanırım hatırlamıyorum hesap eski çocukluğumdan kalma olduğu için çok şey bana ait değil
Benim de bir ara hesabım çalınmıştı. Kartı kayıtlı unutmuştum, nitro çekmeye çalışmışlardı ama kart boş olduğu için çekememişlerdi. Discord desteğe yaz istersen, belki yardımcı olurlar.

Loading...

80+ Silver

Mail babama ait dediğim gibi ondan korkuyorum bana ait olan ana hesaplarımın şifresini değiştirdim ama yinede çok korkuyorum
Ya direk söyle yada oyun hesabınin çalındığını söyle babana.

Bana kalırsa direk söyle babanın kartından nitro almalarından iyidir.

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya direk söyle yada oyun hesabınin çalındığını söyle babana.

Bana kalırsa direk söyle babanın kartından nitro almalarından iyidir.
Babam uyuyor annem yarın sabah halledin diyor umarım bir sorun olmaz.

bu iyi bir şeymi yoksa korkmamı gerekiyor?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-04-24 015812.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-24 015812.png
    4.8 KB · Hit: 10
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Barış
hesabin calinmamis kapatilmis sakin ol ve okudugunu anlamaya calis

Top Bottom