Balık Semo

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• Balık Semo
      Balık Semo, Discord Hesabım Hacklendi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Babam uyuyor annem yarın sabah halledin diyor umarım bir sorun olmaz. 1713913110 bu iyi bir şeymi yoksa korkmamı gerekiyor?
      • Ekran görüntüsü 2024-04-24 015812.png
    • Balık Semo
      Balık Semo, Discord Hesabım Hacklendi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Zamanında babamın kartla aldım sanırım hatırlamıyorum hesap eski çocukluğumdan kalma olduğu için çok şey bana ait değil 1713912193 Mail babama ait dediğim...
    • Balık Semo
      Balık Semo, Sosyal Medya Platformları kategorisinde Discord Hesabım Hacklendi başlıklı bir konu açtı.
      5 Dakika önce discord hesabım gitti 2 aşamalı doğrulama vardı telefonada bağlamıştım ama öyle gitti hesap hiç beklemediğim bir durumda bende çok fazla panik...
    • Balık Semo
      Balık Semo, 7500F Minecrafta 80Dereceyi Görüyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Normal oynarken olmuyor daha çok ani yüklemelerde inip çıkıyor maks 70 görüyorum şu sıralar ama kurulumu doğru
    • Balık Semo
      Balık Semo, İşlemci kategorisinde 7500F Minecrafta 80Dereceyi Görüyor başlıklı bir konu açtı.
      Minecrafta alan yüklendikçe işlemcime %70/%80 bir yük biniyor ve ve işlemcim 75-80 derece arısı gidip düşüyor bu tarz sıcaklıkar zarar verirmi işlemci...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673
Son üye