Balık Semo isimli üyenin son içerikleri

1. Balık Semo

Discord Hesabım Hacklendi

Babam uyuyor annem yarın sabah halledin diyor umarım bir sorun olmaz. 1713913110 bu iyi bir şeymi yoksa korkmamı gerekiyor?
  2. Balık Semo

Zamanında babamın kartla aldım sanırım hatırlamıyorum hesap eski çocukluğumdan kalma olduğu için çok şey bana ait değil 1713912193 Mail babama ait dediğim gibi ondan korkuyorum bana ait olan ana hesaplarımın şifresini değiştirdim ama yinede çok korkuyorum
  3. Balık Semo

5 Dakika önce discord hesabım gitti 2 aşamalı doğrulama vardı telefonada bağlamıştım ama öyle gitti hesap hiç beklemediğim bir durumda bende çok fazla panik ve korkuya sebep oldu google ve steam şifrelerimi değiştirdim ama daha önce bu hesap nitro almıştım veya hesap çocukluğumdan kalma olduğu...
  4. Balık Semo

7500F Minecrafta 80Dereceyi Görüyor

Normal oynarken olmuyor daha çok ani yüklemelerde inip çıkıyor maks 70 görüyorum şu sıralar ama kurulumu doğru
  5. Balık Semo

7500F Minecrafta 80Dereceyi Görüyor

Minecrafta alan yüklendikçe işlemcime %70/%80 bir yük biniyor ve ve işlemcim 75-80 derece arısı gidip düşüyor bu tarz sıcaklıkar zarar verirmi işlemci modelim 7500f Kasamın üstü ızgaralı Boş alan var işlemci soğutucum = thermalright peerless assassin 120 se kasa modelim = fsp cmt595al rgb siyah...
  6. Balık Semo

RTX 4070 Super satışta

Yani pahalı gereksiz pahalı bu fiyatlara %10/20 performans artışı alıyorsun
  7. Balık Semo

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

pc yi salıp konsola geçesim var hocam pc çok dertli iş konsol daha rahat
  8. Balık Semo

🔥İndirim 4070 SUPER KAZIK İNDİRİM

17bin TL olan sistem komikmiş
  9. Balık Semo

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Ps5 pro hangi fiyatan çıkar bilginiz varmı?
  10. Balık Semo

Benim 4070ti satarım 4070ti supere geçiyordum diyordumda benim kartın üstüne kaç koymam lazım kim bilir
  11. Balık Semo

Çözüldü✓ 4070 SUPER için İşlemci Önerisi

7500f ile 1080pde darboğaz yemesiniz ama 2k tercih edin derim darboğaz olur 7500f ile ama anlamasınız abartıldığı kadar bir darboğaz yok
  12. Balık Semo

Böyle olacağını biliyordum yurt dışında lansman fiyatına satılan ürün varmı bu ülkede gerçekten
  13. Balık Semo

Mount Blade Bannerlord ucuz

Nexsusta modlar var indirip kurarsın ama uğraşmam atölyeden rahatça kurmak isterim dersen o konuda steam önde
  14. Balık Semo

Thermalright Peerless Assassin 120 SE 1317 TL

Çok güzel soğutucu bazı sıvı soğutmalara rakip fiyatı iyi yine
Top Bottom