Neler Yeni

Keenetic Carrier alınır mı ?

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Emre
Şuan hali hazırda kullandığım Zyxel 3312-B10B modemini değiştirmek istiyorum çok kötü bir modem hat bile almamaya başladı alt yapım mlsf 35 üstü vermiyor bu sebeple 24 mbit kullanıyorum Keenetic Carrier almayı düşündüm sizce alınır mı ? İlerisi için farklı bir gigabit portlu model almaya değer mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
MamiTheHL1
Vdsl için yeterli QoS falan açacaksan yine idare eder. Bende extra dsl var 100mbit fakat cpu ve ram kullanımım artmaya başlamıştı eski yazılıma döndüm daha stabil çalışıyor ben qos kullanıyordum onu da kapattım. İleriye dönük olsun diyorsan hopper dsl alabilirsin bende ona geçiş yapmayı düşünüyorum. evde de halihazır da 2 tane keenetic modem var wifi mesh harika çalışıyor o konuda memnunum.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vdsl için yeterli QoS falan açacaksan yine idare eder. Bende extra dsl var 100mbit fakat cpu ve ram kullanımım artmaya başlamıştı eski yazılıma döndüm daha stabil çalışıyor ben qos kullanıyordum onu da kapattım. İleriye dönük olsun diyorsan hopper dsl alabilirsin bende ona geçiş yapmayı düşünüyorum. evde de halihazır da 2 tane keenetic modem var wifi mesh harika çalışıyor o konuda memnunum.
ileriye dönük alabilirsem hopper dsl yi yazdım o zmn hocam olmadı carrier kesin alınacak.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Kullandığınız cihazların wifi6 desteği var Hooper Dsl alınabilir.
Pahalı gelirse Keenetic extra dsl kn-2112
Keenetic model almayı düşünüyorsanız daha uygun fiyat ve satış sorası destek için @KYTECHNGAMING arkadaşdan fikir alabilirsiniz.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Şuan hali hazırda kullandığım Zyxel 3312-B10B modemini değiştirmek istiyorum çok kötü bir modem hat bile almamaya başladı alt yapım mlsf 35 üstü vermiyor bu sebeple 24 mbit kullanıyorum Keenetic Carrier almayı düşündüm sizce alınır mı ? İlerisi için farklı bir gigabit portlu model almaya değer mi ?
Gigabit port olmalı bence. Hadi VDSL den fibere geçemedin diyelim yine de yerel ağ aktarımında çok fark eder.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Emre
Gigabit port olmalı bence. Hadi VDSL den fibere geçemedin diyelim yine de yerel ağ aktarımında çok fark eder.
Alabilirsem gigabit portlu bir şey almayı düşünüyorum alamasam bile çok fark edecektir ztn carrier vb.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullandığınız cihazların wifi6 desteği var Hooper Dsl alınabilir.
Pahalı gelirse Keenetic extra dsl kn-2112
Keenetic model almayı düşünüyorsanız daha uygun fiyat ve satış sorası destek için @KYTECHNGAMING arkadaşdan fikir alabilirsiniz.
Keenetic öneriliyor genelde hocam ondan keenetic bakıyorum varsa daha iyi dediğiniz ona da bakabilirim

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Keenetic önerilmesinin nedeni sadece donanım değil; yazılımının kullanıcıya kontrol manasında daha çok imkan tanıması.
En basiti vdsl kullanıyorsun; kendi hızını düşürüp yükseltebilirsin. Diğer modemlerde bu işlem bile sıkıntı.
2112 ve Hooper dsl de gigabit.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Emre
Başka markalara da bakabilirsin bu arada çünkü, keenetic gigabit port konusunda baya cimri, sadece üst serilere koyuyor.
var mı hocam öneriniz çok uçuk fiyatlı olmayacak şekilde ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keenetic önerilmesinin nedeni sadece donanım değil; yazılımının kullanıcıya kontrol manasında daha çok imkan tanıması.
En basiti vdsl kullanıyorsun; kendi hızını düşürüp yükseltebilirsin. Diğer modemlerde bu işlem bile sıkıntı.
2112 ve Hooper dsl de gigabit.
O zmn Keeneticten şaşmamak en iyisi olur.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
var mı hocam öneriniz çok uçuk fiyatlı olmayacak şekilde ?
Keenetic alacaksan az daha verip Extra DSL serisi alabilirsin. Diğer markalardan ise bu olabilir.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Emre
Keenetic alacaksan az daha verip Extra DSL serisi alabilirsin. Diğer markalardan ise bu olabilir.
tamamdır hocam teşekkürler

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Beklentilerle orantılı; uygun fiyatlı derseniz H300S de normal kullanıcı için fazlasıyla yeterli. 5ghz desteği var; fiber-vdsl uyumlu, portlar gigabit.
Sizin modemi farklı adaptörle deneyin. Yazılımı Zyxel'den bakın varsa güncelleyin. Ayarlardan 40 mhz-üst- Kanalı da 7 veya otomatik yapın.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Emre
Beklentilerle orantılı; uygun fiyatlı derseniz H300S de normal kullanıcı için fazlasıyla yeterli. 5ghz desteği var; fiber-vdsl uyumlu, portlar gigabit.
Sizin modemi farklı adaptörle deneyin. Yazılımı Zyxel'den bakın varsa güncelleyin. Ayarlardan 40 mhz-üst- Kanalı da 7 veya otomatik yapın.
Hocam yazılımı ttnet otomatik kendi yapıyor modem arayüzün de o kısımlar bende kapalı en azından. Etrafta başka cihazla da çakışması olası değil çünkü o kadar yakında bina yok ama ayarları denemeden bilemeyiz tabi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,773
Üyeler
141,186
Son üye
hskjdaskds
Top Bottom