Neler Yeni

Bu yaştan sonra boşuna mı yazılım ile uğraşıyorum?

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Emre Ç
Arkadaşlar merhaba ben üniversitede yazılım ile alakasız bir bölümde okuyorum. Lisede biraz yazılıma merak salmıştım. Ama onla alakalı bir bölüm kazanamadım. Daha sonra yine udemy vs online kurslarla düzensiz bir şekilde arada sırada kurslara katıldım. Şuan çok bir şey bilmiyorum yazılım ile ilgili İngilizce de kötü sizce 18 yaşından sonra bunları düzeltebilir miyim yoksa başka alanlarda mı ilerleyim

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Arkadaşlar merhaba ben üniversitede yazılım ile alakasız bir bölümde okuyorum. Lisede biraz yazılıma merak salmıştım. Ama onla alakalı bir bölüm kazanamadım. Daha sonra yine udemy vs online kurslarla düzensiz bir şekilde arada sırada kurslara katıldım. Şuan çok bir şey bilmiyorum yazılım ile ilgili İngilizce de kötü sizce 18 yaşından sonra bunları düzeltebilir miyim yoksa başka alanlarda mı ilerleyim
18 çok geç değil ama fazla popüler olmasından dolayı herkesin yapabileceği bir şey gibi lanse edildi maalesef normal bir insandan daha disiplinli ve azimli olman lazım sayısal zekanında belirli düzeyde ilerlemiş olmalı, ve bölümüne göre türev integral gibi lise son matematiğine ihtiyaç duyarsın.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
685
İsim
Berat fatih
kendini geliştir dewam et knk 6 ay süre tanı 6 ay da çok basit programlar yapamıyorsan olmuyordur çalışma sürene baglı tabi bu 6 ila 12 gibi bi süre tanı kendini ondan sonra bi de dili çaktın mı tamam biti

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Emre Ç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18 çok geç değil ama fazla popüler olmasından dolayı herkesin yapabileceği bir şey gibi lanse edildi maalesef normal bir insandan daha disiplinli ve azimli olman lazım sayısal zekanında belirli düzeyde ilerlemiş olmalı, ve bölümüne göre türev integral gibi lise son matematiğine ihtiyaç duyarsın.
Bilgisayar a ilgim küçük yaştan beri vardı ben de ondan dolayı bir merak sardı biraz öğrenmeye başlamıştım ama düzenli hiç çalışamıyorum açık öğretimden ybs okumayı düşünüyorum. İkinci üniversite olarak faydası olur diye düşünüyorum.

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sercan Güre
26 yaşında uğraşmaya başladım suanda da eğitim alıyorum bilge adam kursları var ek olarak bootcampler oluyor linkedlnden techcareer ve coderspace den takip edebilirsin .net alanında gelişmek istiyorsan murat yücedağın kurslarını öneririm front end react tarafında gelişmek istiyorsan bilgen akademinin kurslarını öneririm ben 4 aylık eğitimle işe girdim zorlandım ama çok değil istersen yaparsın yani istemekle olacak bir şey

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Emre Ç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendini geliştir dewam et knk 6 ay süre tanı 6 ay da çok basit programlar yapamıyorsan olmuyordur çalışma sürene baglı tabi bu 6 ila 12 gibi bi süre tanı kendini ondan sonra bi de dili çaktın mı tamam biti
Hep başlıyorum program yapıyorum sonra yine bırakıyorum sonra yine unutuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

26 yaşında uğraşmaya başladım suanda da eğitim alıyorum bilge adam kursları var ek olarak bootcampler oluyor linkedlnden techcareer ve coderspace den takip edebilirsin .net alanında gelişmek istiyorsan murat yücedağın kurslarını öneririm front end react tarafında gelişmek istiyorsan bilgen akademinin kurslarını öneririm ben 4 aylık eğitimle işe girdim zorlandım ama çok değil istersen yaparsın yani istemekle olacak bir şey
Haklısınız hocam pes etmeden devam etmek lazım böyle işlerde

Java diline başlamıştım sizce ondan devam mı etmeliyim

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sercan Güre

kendi başına plan yapıp uygulayamıyorsan yüz yüze kursa gitmeni tavsiye ederim istesen de bırakamıyorsun

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Bilgisayar a ilgim küçük yaştan beri vardı ben de ondan dolayı bir merak sardı biraz öğrenmeye başlamıştım ama düzenli hiç çalışamıyorum açık öğretimden ybs okumayı düşünüyorum. İkinci üniversite olarak faydası olur diye düşünüyorum.
Biraz bölümüne görede değişiyor mesela yapay zeka makine biliminde ileri seviye matematiğe ihtiyaç duyarsın ama front-end alanında ilerlersen o kadar lazım olmaz.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
umut şahin
knkm geç değil öğrenip daha da geliştirebilirsin

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Emre Ç
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
685
İsim
Berat fatih

Java diline başlamıştım sizce ondan devam mı etmeliyim
çok agırdan başlamışsın uf o ne yawww pyton c gibi dilerden başlasydın rahat olabilirmiş. ha diyorsan ben kendimi zorlarım yaparım oke. java sonra java scp php felan geçersin

CC patlatmak için de kullanılabilirler :D :hackerman:

• Hahaha
Reaksiyonlar: Arif

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Net bir hedef koyman en doğrusu olur bence. Yazılımı gerçekten istiyorsan üniversite seçimin dahil tüm gücünle o alanda ilerle, ama okuduğun bölüm her neyse onunla ilerleyebileceğine güveniyorsan o bölüme yüklen. İkisi alakalı denecek işlerse ikisi bir de gider ama çok alakasız işler ise ikisini bir götürmeye çalışmak zararına olabilir diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,290
Üyeler
141,432
Son üye
siterlin
Top Bottom