Neler Yeni

🔥İndirim Amazon seçili kitap alışverişlerinde Kahvelerde %30 indirim🔥🔥 [SON GÜN]

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,373
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Carry Online
ya saçma ama sepette indirim yapmıyor daha önce çok yaptım alışveriş falan ama ilk kez böyle oldu sizde de böyle mi?

edit: düzeldi
edit2: tekrar bozuldu indirim yansımıyor

Son düzenleme:

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ali bey
ya saçma ama sepette indirim yapmıyor daha önce çok yaptım alışveriş falan ama ilk kez böyle oldu sizde de böyle mi?

edit: düzeldi
edit2: tekrar bozuldu indirim yansımıyor
Bu fiyatlar indirimli halleri degil mi? Ben aldim biseyler akakce den baktim en dusuk fiyatlar gibiydi

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Furkan Sünney
Yüzüklerin efendisi kitaplarını şişirip indirime sokmuş galiba amazon, 452 TL idi geçenlerde şimdi 562 yapmış %30 ile 492 TL ye geliyor.

Edit. Cimri vs yerlerden baktım fiyatlar 562 ye sabitlenmiş görünüyor. İndirim güzel paylaşım için teşekkürler.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,373
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyatlar indirimli halleri degil mi? Ben aldim biseyler akakce den baktim en dusuk fiyatlar gibiydi
yani eğer öyleyse bunlar indirim falan değil çünkü alacağım kitapların listesini yapıp fiyatlarını not ettim daha pahalı hatta
arkadaşlar indirim kitaplarda değil kahvelerde başlığı okuyunuz lütfen :) Rastgele kitap seçtim aralarından fiyat kontrolü yaptım indirim olmasa bile en ucuz fiyat ile arasına çok küçük miktarlarda fark var. Kargo ve değişim avantajınızda var unutmayın :)

furtake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur
1984 ve Julius Meinl aldık bakalım :) teşekkürler haber verdiğiniz için

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru