Neler Yeni

Ziraat hesabım bloke oldu yardım

Neofix

80+
Evet umarım açılır benim tek korktugum şikayet varda bir kişinin ki 5 ay bile açılmamış tabi onlar ne yaptı bilemiyorum kira yardımını ziraat üzerinden alıyorum umarım bu paraya da bir şey olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam nasıl olucak anlatirmisiniz lütfen
Hocam işiniz yoksa gidin bu gün bankaya hemen hallederler

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhamed Özcan
anlatçak bişey yok kardeş atm kullnmasını azcık biliyorsan menülerde yazıyor internet bloke kaldırma vs. karıştır biraz menüleri atm de çıkıyor
Benim bildiğim atm de yapılan sim kart bloke kaldırma işlemi yapılıyor ama hiç bakmadım teşekür ederim

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
Hocam biri annem di biride kendi papara hesabıma gönderdim ısrarla kumar diyorsunuz anlamadım.
öncelıkle gecmıs olsun. kumar diyen arkadasların zeka seviyesını sabah sabah anlayamadım ama neyse.
mobıl bankacılık uygulamaları arada en ufak şeylerde bile tribe giren uygulamalar o yüzden sıkıntı etme düzelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Benim bildiğim atm de yapılan sim kart bloke kaldırma işlemi yapılıyor ama hiç bakmadım teşekür ederim
tmm işte bu da yanlış girdiğinde sim kartı bloke ediyor onu kaldır

bu arada da kumarı bırakmanı taviye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhamed Özcan
öncelıkle gecmıs olsun. kumar diyen arkadasların zeka seviyesını sabah sabah anlayamadım ama neyse.
mobıl bankacılık uygulamaları arada en ufak şeylerde bile tribe giren uygulamalar o yüzden sıkıntı etme düzelir
İcimi rahatlatininiz hocam teşekkür ederim olmadi giderim hemen bankata

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Furkan Görür
Bet ne hocam normal kişilere gönderdim.
Normal kişileri tanımıyorsan çalıntı hesaba göndermiş olabilirsin. Ya da ilk kez gönderiyorsan tedbir amaçlı koymuşlardır. Normalde nadiren koyarlar.

İcimi rahatlatininiz hocam teşekkür ederim olmadi giderim hemen bankata
Sim kart değişilikiği olduysa ziraat mobilden NFC ile kaldırabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhamed Özcan
Normal kişileri tanımıyorsan çalıntı hesaba göndermiş olabilirsin. Ya da ilk kez gönderiyorsan tedbir amaçlı koymuşlardır. Normalde nadiren koyarlar.
Yok öncesinde ev sahibine kira parası falan attım sorun çıkmadı şansıma dün böyle oldu

Sim kart değişilikiği olduysa ziraat mobilden NFC ile kaldırabilirsiniz.
Yok hocam sadece başka telefondan hesaba girdim bu direkt intenret bankacılığı hesabım bloke olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhamed Özcan
Edit: Twitter da Ziraatdestek e yazdım çözdüler sonunda

Top Bottom