Neler Yeni

Ziraat hesabım bloke oldu yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhamed Özcan
Uygulamaya giriş yapmaya çalışınca özür dileriz işleminizi gerçekleştiremiyoruz lütfen çağrı merkezini arayınız hatasını alıyorum dün akşam aradım müşteri hizmetlerini başvuru oluşturup gönderdiler hesabımın bloke olması büyük ihtimalle dün başka telefondan giriş yaptım ve 2 kişiye para gönderdim sorduğumda yarın ararlar teyit için dediler ancak şikayet varda bazıların ki 5 ay bile açılmamış sizce bugün açılır mı bilgili biri vardır diye açtım konuyu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncesinde 1 2 kere de şifreyi yanlış girdim şifreyi değiştirmem için bildirim geldi değiştirdim sonra böyle oldu

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Furkan Görür
Parayı bete gönderdiysen g o açılmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhamed Özcan
Neden adamı kumarcı ettiniz hemen anlamadım 😂😂😂
Vallaha bende anlamadım hayır gönderdiğim para da her iki hesabada düştü bizzat ben kontrol ettim büyük ihtimalle 2 3 kere şifreyi yanlış ve başka cihazdan girdiğimden dolayı

Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Vallaha bende anlamadım hayır gönderdiğim para da her iki hesabada düştü bizzat ben kontrol ettim büyük ihtimalle 2 3 kere şifreyi yanlış ve başka cihazdan girdiğimden dolayı
atm den hallaedebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhamed Özcan
Hayır kumar oynadığını ima etmedim söyleme amacım kumar oynayınca da normal insanlara göndermiş oluyorsunuz.
Hiçbir sorun olmaz hesabınız açılır
Evet umarım açılır benim tek korktugum şikayet varda bir kişinin ki 5 ay bile açılmamış tabi onlar ne yaptı bilemiyorum kira yardımını ziraat üzerinden alıyorum umarım bu paraya da bir şey olmaz

atm den hallaedebilirsin
Hocam nasıl olucak anlatirmisiniz lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Evet umarım açılır benim tek korktugum şikayet varda bir kişinin ki 5 ay bile açılmamış tabi onlar ne yaptı bilemiyorum kira yardımını ziraat üzerinden alıyorum umarım bu paraya da bir şey olmaz

Hocam nasıl olucak anlatirmisiniz lütfen
anlatçak bişey yok kardeş atm kullnmasını azcık biliyorsan menülerde yazıyor internet bloke kaldırma vs. karıştır biraz menüleri atm de çıkıyor

Top Bottom