Neler Yeni

35 bin tl her şey dahil sistem nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Eren Türk
Birkaç saat önce 30 bin tl için konu açmıştım. Şimdi 35 bin tl mousepadine kadar her şey dahil sistem nasıl?
IMG_20240505_183650.jpg

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ege
Birkaç saat önce 30 bin TL için konu açmıştım. Şimdi 35 bin TL mousepadine kadar her şey dahil sistem nasıl?Alıntıyı görüntüle
Bu fiyata çok kötü olmuş diyebiliriz. Ekran kartı ayrı kötü zaten, 35k ya daha iyisini yaparız. Klavye boyut isteğiniz nedir ? Mouse tutuş şekliniz nedir ? Daha iyisini yaparız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Eren Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyata çok kötü olmuş diyebiliriz. Ekran kartı ayrı kötü zaten, 35k ya daha iyisini yaparız. Klavye boyut isteğiniz nedir ? Mouse tutuş şekliniz nedir ? Daha iyisini yaparız.
Ekran kartı neden kötü hocam?

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ege
Ekran kartı neden kötü hocam?
Soğutma konusunda kötü windforce serisi. Sadece o değil 35k ya her şey kötü. Siz bana klavye boyut isteğinizi ve mouse tutuş şeklinizi söyleyin daha iyisini yapalım hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemi atayım hatta
Bu sisteme anakart olarak 600tl ye B550MK seçersiniz 24.5k falan yapar 4060ti ekran kartınız olur. Soğutucu olarak bir şey alayım derseniz
Şunu alıp ilerde falan takabilirsiniz. Size kalmış. Monitör olarak
Bunu alırsınız. PTT avm dışında bir satıcıdan alın hepsiburada olabilir. Klana klavye, mouse, kulaklığa da 5k bütçe kalır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Fatih Özgökçe
Birkaç saat önce 30 bin TL için konu açmıştım. Şimdi 35 bin TL mousepadine kadar her şey dahil sistem nasıl?Alıntıyı görüntüle
bruh yapmayın be 4060 alıyosun ama 8 gb o 8 gb sana 1 yada 1 buçuk sene sonra yetmicek o zamana ekran kartı fiyatı artar ve 30k falan tek ekran kartına vermek zorunda kalıcaksın..

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Eren Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soğutma konusunda kötü windforce serisi. Sadece o değil 35k ya her şey kötü. Siz bana klavye boyut isteğinizi ve mouse tutuş şeklinizi söyleyin daha iyisini yapalım hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemi atayım hatta
Bu sisteme anakart olarak 600tl ye B550MK seçersiniz 24.5k falan yapar 4060ti ekran kartınız olur. Soğutucu olarak bir şey alayım derseniz
Şunu alıp ilerde falan takabilirsiniz. Size kalmış. Monitör olarak
Bunu alırsınız. PTT avm dışında bir satıcıdan alın hepsiburada olabilir. Klana klavye, mouse, kulaklığa da 5k bütçe kalır.
Parçaları tek bir yerden almak çok daha iyi olur benim için. Klavye türlerini pek bilmiyorum. Sayılar sağ tarafta toplu değil üst tarafta sıralı şekilde. Mouse tutuşum hafiften pençe gibi ama değil. Umarım anlamışsınızdır. Almayı düşündüğüm sistemdede bunlara göre seçmiştim zaten

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ege
Parçaları tek bir yerden almak çok daha iyi olur benim için. Klavye türlerini pek bilmiyorum. Sayılar sağ tarafta toplu değil üst tarafta sıralı şekilde. Mouse tutuşum hafiften pençe gibi ama değil. Umarım anlamışsınızdır. Almayı düşündüğüm sistemdede bunlara göre seçmiştim zaten
Hepsini tek siteden almasanız bir sorun olur mu ? Tek siteden almazsanız farklı sitelerden çok çok daha iyi sistem yapabiliriz çünkü. Sistemi gaminggenden monitörü hepsiburadadan klavye kulaklık mouseyide farklı sitelerden alarak çok güzel kombinasyonlar yapabiliriz. Bir sorun olur mu ? Üstte attım zaten klavye kulaklık mouse olarak şöyle yapılabilir
Klavye vergi dahil 2k falan mouse 2k kulaklık 1k.

Oonır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Onur

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Fatih Özgökçe
bruh yapmayın be 4060 alıyosun ama 8 gb o 8 gb sana 1 yada 1 buçuk sene sonra yetmicek o zamana ekran kartı fiyatı artar ve 30k falan tek ekran kartına vermek zorunda kalıcaksın..
umursayan yok lol neyse bildiğin gibi yap al 8 gb ekran kartını

Oriencc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
At
Adam monitör dahil her şeyi eklemiş gülücük atan puştlar 35k ya daha iyilerini toplasın görelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Eren Türk
Hepsini tek siteden almasanız bir sorun olur mu ? Tek siteden almazsanız farklı sitelerden çok çok daha iyi sistem yapabiliriz çünkü. Sistemi gaminggenden monitörü hepsiburadadan klavye kulaklık mouseyide farklı sitelerden alarak çok güzel kombinasyonlar yapabiliriz. Bir sorun olur mu ? Üstte attım zaten klavye kulaklık mouse olarak şöyle yapılabilir
Klavye vergi dahil 2k falan mouse 2k kulaklık 1k.
Ayrı yerlerden olurda mümkünse yurtdışından olmasın hocam. Pek güvenilir gelmiyor bana

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ege
Ayrı yerlerden olurda mümkünse yurtdışından olmasın hocam. Pek güvenilir gelmiyor bana
Güvenilir hocam. Klavye dışında yurt içinde zaten. Klavye için biraz mecbur yurt dışına başvuruyoruz diyebiliriz. Bende yurt dışından aldım kendi ürünümü bir problem yaşamadım. Ortalama 1hafta ile 3 hafta arası elinize ulaşır zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,464
Üyeler
146,724
Son üye
Yepron
Top Bottom