Neler Yeni

🔥İndirim Dardanel Ton Balığı SEPETTE İNDİRİM 🔥

The Semih

80+ Gold

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İndirim ödülü konusundan sonra tüm forum yarışa girmiş belli :D şimdi hayatında ton balığı yemeyenler indirim tuzağına düşerek satın alır.
Öyle bir ödül mü var o zaman full indirim kovalayalım ben denk düştükçe gördüklerimi atıyorum 😂

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yağız Berk Özel

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,271
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ben bir indirim görmedim. Trendyol'da 153 TL olan ürün Hepsiburada'da 258 TL saçmalığa gel. İndirim diye kakalıyorlar millete.
Aynı fabrikanın malı olabilir fakat bunun içindeki balıkla direkt Dardanel yazanın içindeki balığın aynı olmadığını düşünüyorum. Bundan aldım yiyemedim bile ben.

ahmetbirs

80+ Bronze
Tonla ile dardanel ton aynı üreticiden vs vs ama tonla olanlar daha ufak parçalı oluyor aralarında büyük parçalı olanlarda var ama normal ton ürünlerinin dolumundan kalan ufak parcalı olanlar var tonla da sebeple daha uygunlar ha ben baya tüketiyorum 2 side var tat olarak farklı diyemem bütünlük olarak normal dardanel daha iyi ama oda bazıları tonla gibi cıkıyor bu indirimde cok büyük bi indirim degil sık sık oluyor :D bu tarz bir indirimi bir daha bulamam diye depoladım 3 aşagı 5 yukarı aynı oranda indirimler sık sık geliyor abartmaya kacmayın :D

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yağız Berk Özel
Tonla ile dardanel ton aynı üreticiden vs vs ama tonla olanlar daha ufak parçalı oluyor aralarında büyük parçalı olanlarda var ama normal ton ürünlerinin dolumundan kalan ufak parcalı olanlar var tonla da sebeple daha uygunlar ha ben baya tüketiyorum 2 side var tat olarak farklı diyemem bütünlük olarak normal dardanel daha iyi ama oda bazıları tonla gibi cıkıyor bu indirimde cok büyük bi indirim degil sık sık oluyor :D bu tarz bir indirimi bir daha bulamam diye depoladım 3 aşagı 5 yukarı aynı oranda indirimler sık sık geliyor abartmaya kacmayın :D
Keşke ciddi bir indirim olsa da stoklasak. Tonlayı neden bu kadar kötülediklerini anlamadım bana da tadı normal dardanel gibi geliyor.

Eyvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Eyvan
Yıllardır ton balığı yiyorum, yok biri bütün parçaymış diğer dilimliymiş vs. hikaye

tek fark zeytinyağlı olanların tadı daha bir hoş

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Furkan
Bu daha ucuz sanki bilemedim.

Bu 3 adette fiyatı öyle 6 alımda pahalı oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüm dardanel ürünlerindeki indirimler diğer çeşitlerede bakmak isteyen için

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Akçin
Ben bir indirim görmedim. Trendyol'da 153 TL olan ürün Hepsiburada'da 258 TL saçmalığa gel. İndirim diye kakalıyorlar millete.
Attığın ürün toplam 450gr ton balığı içeriyor. Başlıkta ki üründe ise 840gr ton balığı var. Gerçekten düşünmeden mi yorum yapıyorsunuz? Yoksa doğal haliniz mi böyle?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,966
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom