Neler Yeni

💥💥💥6 MAYIS 💥💥💥McDonalds dabadaba burger menü 100 TL Big mac menü 155tl 💥💥💥

Checkmate

80+ Bronze
@Checkmate kardeşim senin yaşın kaç? Çok merak ediyorum vicdanını kaç senede öldürdün? Ne kadar dar bir zihniyet, ne dar bakış açısı. Dünyan çıkar ilişkisi olmuş, kaç senede bu hale geldin, yazık günah, durumun içler acısı. Dış siyaset konusu mu bu da bunları yazıyorsun? Sap ile samanı karıştıracak kadar ne kör etti seni? İnsanlar ölüyor insanlar. Kafalarına bomba düşüyor, açlıktan, susuzluktan ölüyorlar. Buradaki mesele hangi ırk hangi toplum olduğumu sence? Avrupa da ki ler çok mu bayılıyor onlara ben çok mu bayılıyorum olay bu mu sence? 2 dakika otur düşün,kendini bi onların yerine koy. Vicdanını harekete geçir, içindeki insan nerede?
Filistin:
Ermeni soykırımını Türkiye'nin aleyhinde destekler.
Azerbaycan Ermenistan savaşında Ermenistan'a destek olmuştur.
Doğu Türkistanda soykırıma uğrayana ""İNSANLARA"" Türklere "Terrörist" diyip çine destek olmuştur.
Osmanlıda filistin cephesinde ihanet etmiştir, Kullandıkları bayrak isyanı simgeleyen bayraktır.
"Şerif Hüseyin"
KKTC olayında Rumları desteklemiştir,
PKK ve diğer bölücü örgütlere destek verir.
Kendi topraklarını para ile İsraile satıp mağdur edebiyatı yapan Ar*plardır.
şimdi onlar din kardeşimiz yazacaklar için Atı sürdüm daşlığa... Gerisini siz getirin.

Bu yazdığınız mesajdan şunu çıkartmak gerekir, Filistinli ölünce insan ölmüş, vicdan yönünden zayıflama oluyor desteklemeyen zalim, dar görüşlü oluyor ama Türkler ölünce hepsi mübah sıkıntı yok, vay be. Nasıl bi saflık bu, acınası. Desteklenlerin yazık kafasına.

Cahiller için ata sözleri:
"Akıl yaşta değil başta bulunur"
"Gereğinden fazla merhamet, vatana ihanettir."
"Doğruyu söylemekten korkmayınız."

Not: Gidip bedava yersen hem Türk ekonomisine KDV yönünden desteklemiş oluyorsun hem de MC donalds franchise'ına para kazandırmış oluyorsun, o para ana ofisten çıkıyor ve adamları zarara uğratmış oluyorsun. Anlayana. ;)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Tugra
Yurt dışında insanlar ne güzel vicdanlı tepkilerini ortaya koyuyor bizimkiler artık açlıktan mıdır, eğitimsizlikten mi, bilemiyorum 1 burger'e vicdanlarını satıyor.
F8V2Oe2WsAAvU4g.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,047
Üyeler
146,622
Son üye
kaiserlicht
Top Bottom