Neler Yeni

Yardım Supercell hesabım çalındı !!!!

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
selamlar herkese ben internette brawl stars hesapları satıyorum ve bu sattığım hesaplardan birini alan kullanıcı nasıl oldu anlamadım ama hesaplarımın mail adresini değiştirmiş telefon numarasını falanda kaydetmiş hesapları iyice kendi üzerine yapmış supercell desteğe yaziyorum tel numaranızın son 4 hanesini söyleyin diyor. Ben nereden bileyim adam değiştirmiş, sizce nasıl geri alabilirim ? Bu arada clash of clans ve clash royale hesaplarım çalındı hepsi aynı maile kayıtlıydı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Onur Altunay
selamlar herkese ben internette brawl stars hesapları satıyorum ve bu sattığım hesaplardan birini alan kullanıcı nasıl oldu anlamadım ama hesaplarımın mail adresini değiştirmiş telefon numarasını falanda kaydetmiş hesapları iyice kendi üzerine yapmış supercell desteğe yaziyorum tel numaranızın son 4 hanesini söyleyin diyor. Ben nereden bileyim adam değiştirmiş, sizce nasıl geri alabilirim ? Bu arada clash of clans ve clash royale hesaplarım çalındı hepsi aynı maile kayıtlıydı.
hesap satmak yasak olduğu için çok yardımcı olacaklarını sanmıyorum, tabii siz yine de deneyin şansınızı.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oradan iletişime geçilmiyor. Herhangi bir oyunda supercell oturumu aç sonra destek var orada bot gelecek orada bilgiler ve kodlar soracak onun dışında bir şey yok.
işte sorularına cevap verdim o botun ama bana telefon numaranın son 4 hanesini yaz diyor fakat numara çalan kişinin numarası olduğu için bilmiyorum

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direkt e postayı çaldırmışsın. Yapılabilecek bir şey yok.
epostayı çalamaz hocam iki aşamalı doğrulama var telefona bildirim gelip benim onaylamam lazım giriş yapabilmesi için

DogancanYr

80+ Bronze
Telefon nasıl değişti o zaman ya sen hiç eklemedin ilk başta ,eklemen gerek çünkü e posta kadar güvenlikli değil.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Telefon nasıl değişti o zaman ya sen hiç eklemedin ilk başta ,eklemen gerek çünkü e posta kadar güvenlikli değil.
Haklısın hocam ilk başta eklememiştim bir yolu varmı canlı destekle falan çözülemezmi ?

Top Bottom