Neler Yeni

Yardım ESKİ BİLGİSAYAR FANLARI USB GİRİŞLİ YAPILIR MI ?

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Onun yerine eski adaptörlerden bağlayabilirsin. Kabloları birbirine sarman yeterli olur.
Ki zaten USB kabloyu da adaptöre takman gerekecek. Direkt olarak adaptör daha iyi olur.
Alıntıyı görüntüle

Farkını muhtemelen hissetmezsin.

Bu videoda öneriyor çok fark oluyormuş sabit 90 fps oynanıyorumuş fanlı şekilde

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Bu videoda öneriyor çok fark oluyormuş sabit 90 fps oynanıyorumuş fanlı şekilde
Videoda PC fanından yapılmış herhangi bir USB telefon soğutucu veya ısı/fps testi göremedim.
Yani sadece konuşan kişinin lafına göre hareket edeceksek, o zaman telefonun arkasında vantilatör aç, yine 90 Fps oynarsın.
Ki videodaki kişi de "Odan 30 derecedir, ısınır tabi, fan etki etmez. Benim klimam var, klima açıyorum" falan diyor.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,957
İsim
Batuhan
Videoda PC fanından yapılmış herhangi bir USB telefon soğutucu veya ısı/fps testi göremedim.
Yani sadece konuşan kişinin lafına göre hareket edeceksek, o zaman telefonun arkasında vantilatör aç, yine 90 Fps oynarsın.
Ki videodaki kişi de "Odan 30 derecedir, ısınır tabi, fan etki etmez. Benim klimam var, klima açıyorum" falan diyor.
Böyle bir şey İşe Yarar Hem Tetiğide Var :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
1. Telefonun arkasına böyle bir fanı koymanın telefon sıcaklığına işinize yarayacak bir şekilde etki edeceğini sanmıyorum
2. Gücü powerbank veya usb girişli prizlerden alabilirsiniz. Telefondan almak gibi bir düşünce var ise hiç denemeyin :)
3. Elektirikçiye götürürseniz giriş uçlarını değişirler. Ama desteklermi bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
peki telefonu birazda olsa soğutma yolu yok mu. Ucuz yollu

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
peki telefonu birazda olsa soğutma yolu yok mu. Ucuz yollu
Yani kendinizce farklı şeyler deneyebilirsiniz. Ya da etkisi olduğu bilinen aparatlar alabilirsiniz.
Ama paylaştığınız 8cm'lik eski bir fanı arkasına tutunca düşündüğünüz gibi bir etki olmayacaktır.

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Yani kendinizce farklı şeyler deneyebilirsiniz. Ya da etkisi olduğu bilinen aparatlar alabilirsiniz.
Ama paylaştığınız 8cm'lik eski bir fanı arkasına tutunca düşündüğünüz gibi bir etki olmayacaktır.
tamam teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,962
Üyeler
149,299
Son üye
Boşadam16
Top Bottom