Neler Yeni

Bu sistemi alıyorum (Son çağrı)

Zyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Serkan
Ekran kartı bozmuş bir tık

frkntrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan TERZİ
Taksit yapabilseydim goat 6 satardım sana :)

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
2k oyunculuk için biraz fazla veriyorsun gibi geliyor bana bilmiyorum ama.Bütün parçaların böyle üst düzey olmasına gerek var mı yav

YuiOnTop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halid Arda Tekin
Hocam hayırlı olsun fikrini değiştirmek istemem, karar senin fakat sadece oyun oynayacağın bir bilgisayara bu kadar para vermene gerek var mı tam kestiremedim😅 Yani yari fiyatina cogu hikayeli oyunu 2k da 90+ fps açacak bir bilgisayar alabilirdin yanına da eger üniversiteye gideceksen (yaşınızı bilmiyorum kusuruma bakmayin) bir laptop alabilirdin. Yanlış anlamayin bende bir bilgisayar aldim cok hevesliydim bir süre sonra yüzüne bakmiyorsunuz YouTube netflix icin filan giriyorsunuz. Karar sizin 🙌

Kürşat K.

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,871
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yapikredi kartı için üye işyeri, sektör vs diyor ticari kart olması lazım sanırım ne kadar doğru bilmiyorum ona baktınız mi

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Ensar Polat
Herşeyi mermi gibi kesinlikle bunu alırdım sırf kasa için onu almak büyük saçmalık

FerhatKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ferhat Karalar
Hocam hayırlı olsun fikrini değiştirmek istemem, karar senin fakat sadece oyun oynayacağın bir bilgisayara bu kadar para vermene gerek var mı tam kestiremedim😅 Yani yari fiyatina cogu hikayeli oyunu 2k da 90+ fps açacak bir bilgisayar alabilirdin yanına da eger üniversiteye gideceksen (yaşınızı bilmiyorum kusuruma bakmayin) bir laptop alabilirdin. Yanlış anlamayin bende bir bilgisayar aldim cok hevesliydim bir süre sonra yüzüne bakmiyorsunuz YouTube netflix icin filan giriyorsunuz. Karar sizin 🙌
Hocam ben şuan da çalışıyorum ama 1 yıl içinde askere gideceğim benim düşüncem askere gitmeden önce güzel bir sistem dizmek beğeneceğim kusursuz bir sistem istiyorum istediğim kasanın içine de sıvı soğutma gibi ürünler alıp ortaya şahane bir şey çıkarmak istiyorum gelince keyfini süreceğim aklımda şüphe olmayacak . Laptopum zaten var
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kule tipi soğutucu o işlemciyi soğutmaz
Sıvı soğutma alacağım

Herşeyi mermi gibi kesinlikle bunu alırdım sırf kasa için onu almak büyük saçmalık
Taksit imkanı yok

YuiOnTop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halid Arda Tekin
O zaman hayırlı olsun dostum. Darısı forumdaki herkesin başına 🤩

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Okan türk
Ssd gen4 olan adata almak daha mantıklı sistemi tek tek toplasanız fiyat ne oluyor baktınızmı

FerhatKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ferhat Karalar
O zaman hayırlı olsun dostum. Darısı forumdaki herkesin başına 🤩
Eyvallah hocam inşallah .

Ssd gen4 olan adata almak daha mantıklı sistemi tek tek toplasanız fiyat ne oluyor baktınızmı
Tek tek toplayacaktım ama forumdaki bir arkadaş 4070Ti s hazır sistem attı özelleştirme yapınca 72 bin tl tutu ben tek tek toplasaydım 4070 süperli 77 bin tutuyordu

Top Bottom