Neler Yeni

Pc'mi sattığım arkadaş geri iade istiyor ?? Yardım☎☎

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Hasan Doruk
arkadaşlar herhalde hukuktan haberiniz yok özet geçeyim sattığınız üründe gabin varsa hukuki yollarla verdiği parayı geri alır.

Yani adam şuan sana dava açsa parası alır.(avukat parası dahil) Çünkü orta da gabin var. sen normal fiyatının çok üstünde bilgisayar satmışsın yani alıcıya gabin hakkı vermişsin. Benim tavsiyem iade etmen.
Kanki normal fiyat dediğin şeyi kim belirliyor peki. Saçma sapan yorum yapmışsın isterse 10kdan satar isterse 30kdan satar

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Yusuf
Evi falan da biliyor eve gelip bişey yaparsa aileme ne derim ben ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz duran param var 4070'li bişey düşünüyorum ama şu adamı halletmem gerek
Ortak buluşma noktası ayarlayıp orada kasayı verseydin keşke, niye evini adama söyledin ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
muhammet emin çetinkaya
arkadaşlar herhalde hukuktan haberiniz yok özet geçeyim sattığınız üründe gabin varsa hukuki yollarla verdiği parayı geri alır.

Yani adam şuan sana dava açsa parası alır.(avukat parası dahil) Çünkü orta da gabin var. sen normal fiyatının çok üstünde bilgisayar satmışsın yani alıcıya gabin hakkı vermişsin. Benim tavsiyem iade etmen.
serbest piyasa isterse 100kya satar

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
fatura mı kestin sanki adama almak zorundasın diyor o da bi garip kafaymış. Gelirse evine polisi ararsın korkacak bir şey yok iade almadın diye tüfekle kapına dayanacak değil

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan Görür
serbest piyasa isterse 100kya satar
Aynen anayasa zaten senin dediğin gibi kurulmuş...

Kanki normal fiyat dediğin şeyi kim belirliyor peki. Saçma sapan yorum yapmışsın isterse 10kdan satar isterse 30kdan satar
Saçma yorum aynen. Nispi butlan sebeplerine bak gerçi hukuk ile alakanız yok doğal.

Saçma yorum aynen. Nispi butlan sebeplerine bak gerçi hukuk ile alakanız yok doğal.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Hasan Doruk
Aynen anayasa zaten senin dediğin gibi kurulmuş...

Kardeş bunun hukuki dayanağını atsana çok biliyorsan. Ürün ikinci el bi kere bana ait alıcısı da o fiyatı kabul ediyorsa ister 10 katı fiyatına satarım ister bedava veririm

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Tx

Bu sisteme 19 bin lira verecek kadar armut birinin böyle şeyleri akıl edeceğini pek sanmıyorum.

Ayrıca satan taraf belli bir fiyat koymuş o da bu fiyatı görüp gelmiş zorlama da yok kandırma da yok. Bir yerde tanışıp ya bende çok güzel bir sistem var normalde 25 bin ama sana 20 ye veririm de dememiş. Arkadaşın yerinde olsam tehdit içerikli mesajı vs varsa bu mesajları kanıt olarak kullanıp polise giderim diye kandırırım.

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Tx
Kral sistemi denemeden mi vereyim ? Adam denemek istedi bende mutfakta power'ı verdim denedi aldı
Bundan sonra mümkün mertebe adresini paylaşma demeye çalışıyor işte. Çözüm olarak herhangi bir internet kafede denetebilirdin. Neyse sana güveniyorum adama o paradan kuruş dahi verme üstüne sen tehdit et şikayet ederim diye.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan Görür
Kardeş bunun hukuki dayanağını atsana çok biliyorsan. Ürün ikinci el bi kere bana ait alıcısı da o fiyatı kabul ediyorsa ister 10 katı fiyatına satarım ister bedava veririm

kardeşim google diye arama motoru var beni uğraştırma. Haklarınızı öğretmeye çalışıyoruz itiraz ediyorsunuz. Hak ediyorsunuz..​

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,449
Üyeler
146,718
Son üye
alperenp
Top Bottom