Neler Yeni

🔥İndirim ARCTIC Liquid Freezer II - 360 A-RGB 3418TL

aegis61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selim
Hali hazırda kullandığım bitfenix cube 360 dan gayet memnundum. Ama fiyat beni de cezbetti yapıştırdım bitane. Gönül 420 den yanaydı ama kasa lian li lancool 216 maksimum 360 destekliyor. Kasa masrafına girmek istemedim açıkçası

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
Yunus Emre
Beyler bu vatanın sattığı sistemler cok kullandığı thermaltek s200 için alabilirmiyim 360mmi ön taraf destekliyor diyor ama hiç öyle gözükmedi bana nedense
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugunki 4070 superlu sistemi aldım

Biliyorum 13400f için gerek yok ama ileriye yatırım olarak alcam.

Owlore

80+
Beyler bu vatanın sattığı sistemler cok kullandığı thermaltek s200 için alabilirmiyim 360mmi ön taraf destekliyor diyor ama hiç öyle gözükmedi bana nedense

Bugunki 4070 superlu sistemi aldım

Biliyorum 13400f için gerek yok ama ileriye yatırım olarak alcam.
Aynı kasa bende de var, ben de aynı şeyi düşünüp duruyorum günlerdir. Aklıma gelen tek çözüm (işe yarar mı bilmiyorum) ön paneli çıkarmak sonra fanları çıkarmak sonra fanların olduğu kısma radyatör yerleştirip fanları da kasanın iç kısmından takmak gibi. Enteresan bi kasa aldığıma pişman etti

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
Yunus Emre
Aynı kasa bende de var, ben de aynı şeyi düşünüp duruyorum günlerdir. Aklıma gelen tek çözüm (işe yarar mı bilmiyorum) ön paneli çıkarmak sonra fanları çıkarmak sonra fanların olduğu kısma radyatör yerleştirip fanları da kasanın iç kısmından takmak gibi. Enteresan bi kasa aldığıma pişman etti
Fanların arkasına koyamayız dimi sistem aldığım için mecbur aldım.Yapacak bir şey yok

Owlore

80+
Fanların arkasına koyamayız dimi sistem aldığım için mecbur aldım.Yapacak bir şey yok
Kasanın iç kısmına diyorsan yandan giriyor mu baktım imkanı yok. Ön panelden baktım fanları söküp sonra ön kısmı sökebilir miyim diye ama vida yerleri çıkabilir değil. Tek bu yöntem geliyor aklıma. Çok uğraştırıcı cidden ya, kasa da değişmek istemiyorum. Baştan sistemi al taşı yapacağıma gider sıfırdan bilgisayar alırım.

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
Yunus Emre
Kasanın iç kısmına diyorsan yandan giriyor mu baktım imkanı yok. Ön panelden baktım fanları söküp sonra ön kısmı sökebilir miyim diye ama vida yerleri çıkabilir değil. Tek bu yöntem geliyor aklıma. Çok uğraştırıcı cidden ya, kasa da değişmek istemiyorum. Baştan sistemi al taşı yapacağıma gider sıfırdan bilgisayar alırım.
Hocam kasayı değistir kendin topla bence o kadar zor değil.İade etmiceksen tabi

aegis61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selim
Arkadaşlar 360 lık lian li 216 ya ve ch560 a sığıyor mu üste takıldığı zaman? Bu kasaları 360 lıkla kullanıp sıkıntı yaşayan var mı?
Bende 360 ı lianli 216 için aldım. Uyumlu yani. Henüz gelmedi ama. YouTube da bi kaç video da var. Firmayı da aradım sordum. Emin olmak içinde ölçtüm. Şuan Bitfenix cube 360 takılı. Arctic radyatörü bitfenixten 11 mm daha kalın.

Owlore

80+
Bunun radyatör de kalın 4 cm neredeyse, ön kısma sığar mı diye baktım sığıyor gibi duruyordu. Dediğim yöntem olursa alıp bi denemeye çalışırım. Ürüne baya yükseldim kaçırmak istemiyorum.

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
Yunus Emre
Test ettiğin iyi oldu beni kurtarmış oldun en azından almam

bayirci2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet
R7 5800x3d ile CH510 kasam var sıcaklıklar 80-81'lerden 70-66'lara kadar indi gayet iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,688
Üyeler
147,192
Son üye
Gürkan Can
Top Bottom