Neler Yeni

SATIN ALDIĞIM BİLGİSAYAR F/P Mİ?

BilalBağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bilal bağ
Sistemin performansı nasıl hoşuma giden bi sistem oldu

emre_2280

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emre
Dostlar bu sistemi aldım fakat daha iyisini alabilir miydim düşünmekten kafam çatladı bu fiyata daha iyisi sistem atabilecek var mı?
Kral sistemin maşallahı var hayırlı uğurlu olsun. 4060 al diyen arkadaşa pek takılma. Gozüme takılan tek şeyde işlemci soğutucusunun yetersiz olması. 1000 lira bandına çok güzel kule tipi soğtucu alırsın, stok fan R5 7600'e yeterli gelmeyebilir.

Raclod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kerem
7700XT ile ilgili pek baş ağrıtacak bir şey görmedim ama haklısın diğer 6000 serisinde çok sorun varmış bakalım umarım AMD üzmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beğenmemek değil şimdi bir ay piyasayı takip edip aldığım sistemin iyi olmasını istiyor insan sadece fikirlerinizi istedim.

Bu sistem o kadar da iyi değil gibi
sistem iyi hocam ben kullanıyoru 4060 r5 5600 gayet iyi .

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
SEFA KAYA
4 aydır 7700xt pure kullanıyorum 2k stres testinde bile 54 dereceyi geçmiyor kart PUBG apex legend o tür oyunlar oynuyorum 45 dereceyi geçmiyor bile bende DDR5 sisteme göre ideal fiyatı uygun
Pubg de full ayarlarda kaç FPS alıyorsun ortalama, oyun FPS konusunda dengesiz . Bende 4060ti 16gb var ort 180fps alıyorum. Kart ve işlemci kullanimi %60-70 arasinda

Dostlar bu sistemi aldım fakat daha iyisini alabilir miydim düşünmekten kafam çatladı bu fiyata daha iyisi sistem atabilecek var mı?
Hayırlı olsun
Biraderim o kasa ışıklar sabit turkuaz renk yandığı için aynı markanin deepcool le500 marş sıvı soğutma almanı öneririm, görüntü ve şıklığa önem veriyorsan ki 240lik arasında da f/P soğutucu diyebilirim.

Son düzenleme:

ulaşbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammed Ali ulaş
Bi 240mm sıvı soğutucu şart 7600 ısınır ek olarak biraz daha bütçen olsaydi b650ye gecmeni önerirdim ram çok az daha ekleyip 5600 mhz alip sonradan yanına ekleyebilirdin ama fiyatına göre çok iyi 4060 ti 4060 al diyenleri dinleme 7700xt nerdeyse 4070 ayarında

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Arda doğan
Knk ofiyata onu alacağına git gamegentrden rtx4060 li sistem al 20 k ya
Bul alayım 😂😂

Güzel İmzalı Sistem'mi Aldın Hayırlı Olsun Ama O İşlemciye İd Cooling Se214xt Veya 240mm'lik Bi Sıvı Sogutma Al Derim

hashasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Musa Tente
7700XT ile ilgili pek baş ağrıtacak bir şey görmedim ama haklısın diğer 6000 serisinde çok sorun varmış bakalım umarım AMD üzmez.

Beğenmemek değil şimdi bir ay piyasayı takip edip aldığım sistemin iyi olmasını istiyor insan sadece fikirlerinizi istedim.

Bu sistem o kadar da iyi değil gibi
Tepkim sana değil dostum. Onu alcağına bunu al daha iyi diyip duranlara. Millete hiçbir şey aldırmıyolar en sonunda, o yüzden çok da fikir dinlemeye gerek yok bence, beğendiğini al direk 😏.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Talat
PUBG de full ayarlarda kaç FPS alıyorsun ortalama, oyun FPS konusunda dengesiz . Bende 4060ti 16gb var ort 180fps alıyorum. Kart ve işlemci kullanimi %60-70 arasinda

Hayırlı olsun
Biraderim o kasa ışıklar sabit turkuaz renk yandığı için aynı markanin deepcool le500 marş sıvı soğutma almanı öneririm, görüntü ve şıklığa önem veriyorsan ki 240lik arasında da f/P soğutucu diyebilirim.
ben 165 fps ye sabitledim öylece duruyor hiç dikkat etmedim süreli oynadıgım bir oyun degil ama genelde apex oynuyorum sabit 240 fps alıyorum yüksek grafiklerde..

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Erdem Şapcı
4060Ti geçesim geldi şuan hem GTA5 üzerinde scriptler yazıyorum fivemle de ilgileniyorum.
Nvidiaya yaslan keyfine bak derim kardeşim. Diyeceğim bu

Konuya da bakarsam ramdeki cl değeri yüksek. Cl32-34 almaya bak ramde. Ekran kartında bana kalırsa nvidia yap. İşlemci gayet iyi. Ssd de güzel duruyor R/W oranı iş görür. Uzun vadeli düşünüyorsan sistemi anakartı B serisine çek bence. 6000-6600 mhz lik B650 ler var. Bütçeni ne kadar zorlayabileceğini de bilmiyorum.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Erdoğan Aktaş
Sistem çok güzel bir de ag400 hava soğutucu alirsin tertemiz kullanirsin ddr5 7700xt 1 tb m2li sistem daha kaça gelebilr ki 16-17ye gelmez sanirim

Top Bottom