Neler Yeni

Honda vtec 2 klima ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Batuhan Karataş
Bütçe
700.000
2005-6 model honda vtec 2 araç alacağım yakın zamanda . aracı daha önce kullananlar kliması hakkında bilgi verebilir mi ? ben klimaya önem veririm . klimanın bakımları yapıldığı takdirde ( klima gazı vs ) yazın içeriyi güzel soğutur mu ve klima açıkken araba hız veya hızlanma kaybı yanı performansı ne kadar düşer bilenler bilgi verirse sevinirim

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
2005-6 model honda vtec 2 araç alacağım yakın zamanda . aracı daha önce kullananlar kliması hakkında bilgi verebilir mi ? ben klimaya önem veririm . klimanın bakımları yapıldığı takdirde ( klima gazı vs ) yazın içeriyi güzel soğutur mu ve klima açıkken araba hız veya hızlanma kaybı yanı performansı ne kadar düşer bilenler bilgi verirse sevinirim
Hocam o paraya daha yeni model arabalar var 20 senelik olmuş artık arac
Mesaj otomatik birleştirildi:

2010-2011 fd6 var o paralara

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kliması sağlıklı çalışan araç isterse 90 model olsun camlar kapalıyken içeriyi buz gibi yapar.
Klima illaki motor performansını düşürür. Klimadaki motorun gücü de motordan geliyor çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Batuhan Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ben exsoz takıp gezeceğim en iyi ses bu araba çıkıyor ondan bir süre kullanmak isitıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Batuhan Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

fd6 lar elagence kasa diye bılıyom bıraz baktım değişini olmayan ve dusuk km bulmak zor bide tipi pek hosuma gıtmıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,484
Üyeler
146,729
Son üye
wwildpearr
Top Bottom