Neler Yeni

🔥İndirim Kumtel airfreyer 500₺

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
600 TL üzerine nays para veriyor, bunda çalışmaz nays
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 farklı kumtel airfryerım var malzeme olarak kaliteliler bence 2 yıldır 5.5 litreliğin hem dijitalini hem manuelini kullandım , sonra iale evine 8 litreliğini aldık memnunuz.

2 tane alacak varsa kendi sitesinden de alabilir 2 al1 öde kampanyası var kendi sitesinde
Ucuz etin yahnisi isterse en iyi şef yapsın yine kötü olur. Bu ürünü en iyi marka 600 liraya mâl etse onunki de kötüdür. Şöyle yorumlar yapıp insanların kafasını karıştırmayın lütfen.

Kısaca, kumtel alınır fakat bu fiyata ne olursa olsun hiçbir marka alınmaz yemek yiyorsunuz siz sağlığınızla oynamayın 600 liraya tencere bile kalmadı doğru düzgün

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Furkan Görür
fason markalardan vazgeçin bence kumtel alınmaz.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Y K

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ayberk Battal
airfreyer ilk ünlü olduğunda kumtelinkini almıştık şu an problemsiz çalışıyor. zaten bozulsa 2 yıllık garantisi var gönder yenisini göndersinler.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Aziz
KUMTEL'in ürünleri iyi olmuyor ya. Bende ısıtıcı radyatör var. İlk kademesinde ısı veriyor, ikinci kademede knedini kapatıyor. Ürünleri bana pek kaliteli gelmiyor bu yüzden ama bilemiyorum bu ürün nasıl.
O ısıtıcıdan bende de var. Aldığımda 2. kademede kendini kapatıyordu iade talebi istedim, değişim yaptılar ve sonraki gelende öyle bir problem yok. Kendini kapatması kronik yani. Değişim hakkınız varsa talep edin. Size gelen ürün arızalı.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Ucuz etin yahnisi isterse en iyi şef yapsın yine kötü olur. Bu ürünü en iyi marka 600 liraya mâl etse onunki de kötüdür. Şöyle yorumlar yapıp insanların kafasını karıştırmayın lütfen.

Kısaca, kumtel alınır fakat bu fiyata ne olursa olsun hiçbir marka alınmaz yemek yiyorsunuz siz sağlığınızla oynamayın 600 liraya tencere bile kalmadı doğru düzgün
Şöyle yorumlar yapma derken? 5.5 litrelik 2 modelini ve 8 litrelik modelini kullandığımı ve memnun olduğumu söyledim. Yanlış nerede? Memnun olduğum halde memnun değilim mi diyeyim?

Son düzenleme:

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
bu markanın vantilatörünü almıştım çerçevesi fırladı ayağı kırılıp düşerken makatıma denk geldi çizdi sonra ne mi yaptım ?
1 hafta önce klima aldım odama makatım ve ben mutluyuz. :):):):eek::eek::eek::eek::eek:🥵🥵🥵🥵🤮🤮🤧🤧🤧

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,824
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
500 lira güzel fiyat mış nasıl ürün acaba kullanan var mı

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Patatesi 25dk'de tavuğu 40 dakikada yapıyor. Yağlı kağıt vb koyuyor musun? Patatesi ne kadar koyuyorsun?
Yarım paket, yağlı kağıt koysam ne fark eder ? 40 dk hazır pişmiş tavuğu anca kızarmıyor zaten. 25 dk patatesin imkanı yok

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Yarım paket, yağlı kağıt koysam ne fark eder ? 40 dk hazır pişmiş tavuğu anca kızarmıyor zaten. 25 dk patatesin imkanı yok
Yağlı kağıt koyunca pişirmiyor. Hatta şimdi yapıyorum 25 dakikalık modda 15 dakikası kaldı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,939
Üyeler
147,799
Son üye
dogaccozkann
Top Bottom