Neler Yeni

RUST 400 TL ENVANTER ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Liba
Selamlar. Rust'ta envanter dizmek istiyorum 400 tl civarı bütçem var bütçeyi çok aşmadan dizebileceğim envanter önerilerinizi bekliyorum. (Fiyatı artma ihtimali olan skinlerden olursa iyi olur. Tabii bilginiz dahilindeyse xD)

RunHeaven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emir Ergün
Selamlar. Rust'ta envanter dizmek istiyorum 400 TL civarı bütçem var bütçeyi çok aşmadan dizebileceğim envanter önerilerinizi bekliyorum. (Fiyatı artma ihtimali olan skinlerden olursa iyi olur. Tabii bilginiz dahilindeyse xD)
Aç marketi kafana göre hangisi hoşuna gidiyorsa al, zaten rustta 400tl ye aman aman bir şey olacağını sanmıyorum bu yüzden tamamen kendi fikrine göre bak ve diz. En basitinten kötüde olsa bi yeşil set al ben öyle yapmıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Liba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğin doğru aman aman bişey zaten olmaz. Fakat bildiğiniz set önerisi falan varsa diye yazmıştım. Henüz araştırmadım. Teşekkürler

RunHeaven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emir Ergün
Dediğin doğru aman aman bişey zaten olmaz. Fakat bildiğiniz set önerisi falan varsa diye yazmıştım. Henüz araştırmadım. Teşekkürler
Bence eğer ekipçe oynuyorsanız set kesinlikle önemli, yarın global wipe oynayacaksan bol şans :) Biz duo olarak resmi sunucuya girmeyi düşünüyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Liba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizim ekip çok ciddi kafada değil ya :) 3x 2x falan takılıyoruz genelde quad. Sizede bol şans iyi eğlenceler :x

Top Bottom