Neler Yeni

400.000 TL Bütçeyle Alınacak Araç Önerisi

Golf 4 R32

80+ Silver
Hocam 2013 model araç benim bahsettiğim. Siz 2018 model atmışsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bahsettiğiniz 3 aracında modeli farklı. Komiksiniz gerçekten.
Sahibindende araç özelliklerini ilanı paylaşan kişi seçiyor. Yani ben tofaş ilanı koyup immobilizer var diyerek seçebilirim.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam 2013 model araç benim bahsettiğim. Siz 2018 model atmışsınız.

Bahsettiğiniz 3 aracında modeli farklı. Komiksiniz gerçekten.
Dostum ben sana gerçek bir kaynak at dedim.
Araba 2013 modelden 2017 modele sadece makyajlanmış ne içi ne yürüyeni ne platformu değişmemiş. 1.6 olan motor seçeneğine 1.5 seçeneği eklenmiş.
Sonra gelipte bana komiksiniz yazıyorsun. 2013 model bir arabada immobilizer olmaması akla mantığa sığmıyor.
Al buyur 2012 ve 2013 model araç ilanları.

oguz13

80+ Bronze
Sahibindende araç özelliklerini ilanı paylaşan kişi seçiyor. Yani ben tofaş ilanı koyup immobilizer var diyerek seçebilirim.
Dostum ben sana gerçek bir kaynak at dedim.
Araba 2013 modelden 2017 modele sadece makyajlanmış ne içi ne yürüyeni ne platformu değişmemiş. 1.6 olan motor seçeneğine 1.5 seçeneği eklenmiş.
Sonra gelipte bana komiksiniz yazıyorsun. 2013 model bir arabada immobilizer olmaması akla mantığa sığmıyor.
Al buyur 2012 ve 2013 model araç ilanları.
Ben sahibindenin bu özellikleri marka modele göre seçtiğini sanıyordum kusura bakmayın.

Aynı zamanda arkadaşımın 2011 model aracında fabrika çıkışı immoblizer yok renault olması lazım.

Son düzenleme:

emre_ç

80+
Arkadaşlar bütçem belli çok bir şey gelmiyor farkındayım ama en iyi nasıl değerlendirebiliriz sormak istedim. Eli yüzü biraz düzgün olsun istiyorum fakat aradığım araç çakal kasa bmw ya da yazılımlı araçlar falan değil
masraf çıkarmayacak parçası kolay bulunacak bir araç arıyorum
. Tercihen hatchpack
. Şase podyesinde işlem olmayan ağır hasar kaydı olmayan
. Kolay alınıp kolay satılabilecek
. 2000 üstü model
. tercihen 250.000 km altında olucak
Önerileriniz varsa söyleyin lütfen Mersin içerisinden araç bakıyorum o yüzden her ilde bulunabilecek araçlar önerirseniz sevinirim
Megan 2 1.4 16v 1.6 16v olabilir manuel
Clio 3 1.2 1.4 benzinli bu araçlarda olabilir
Ek olarak Linea da mantıklı motor mekanik olarak sorunsuz ise ama binici iseniz ve uzun vadeli kullanacaksınız ilk dediğim araçlar daha mantıklı

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,834
İsim
Can BOZKURT
Arkadaşlar bütçem belli çok bir şey gelmiyor farkındayım ama en iyi nasıl değerlendirebiliriz sormak istedim. Eli yüzü biraz düzgün olsun istiyorum fakat aradığım araç çakal kasa bmw ya da yazılımlı araçlar falan değil
masraf çıkarmayacak parçası kolay bulunacak bir araç arıyorum
. Tercihen hatchpack
. Şase podyesinde işlem olmayan ağır hasar kaydı olmayan
. Kolay alınıp kolay satılabilecek
. 2000 üstü model
. tercihen 250.000 km altında olucak
Önerileriniz varsa söyleyin lütfen Mersin içerisinden araç bakıyorum o yüzden her ilde bulunabilecek araçlar önerirseniz sevinirim
O bütçede motor mekanik olarak güven veren sağlam olarak İES'ler var

Top Bottom