Neler Yeni

Yardım 20-25 K Arası 12.000 BTU Klima Önerisi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Selamlar Havalar Çok Sıcak Bende Klima Almayı Düşünüyorum Kesinlikle 0 Alacam Mağaza Veya İnternet Farketmez Mersinde Oturuyorum Genellikle Tercih Ettiğim Markalar Arçelik - Beko - Samsung Gibi Kaliteli Markalar Bu Fiyat Bandında Kullandığınız Bildiğiniz Klimalar Varsa Önerilerinizi Bekliyorum Özellikle İnventer Olursa Sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa SALT
Vestel Flora Doğa İnverter klima öneririm soğutma ısıtma performansı çok iyi elektriği fazla harcamıyor aylık max 70tl harcadım oda 15 btu ile tüm evi soğutmaya çalıştığım için ama 1 oda da kullanacaksan aylık max 30 40 tl elektrik faturası gelir ayrıca uygulama ile uzaktan kontrol var eve gitmeden klima ile odayı soğutabiliyorsun uygulama ile çalışma süresi otomatik açma kapatma fatura kontrol ve sınırlandırma gibi işlemleri yapabiliyorsun uygulama istemezsen kumandası tasarımı kullanım kolaylığı gibi şeyleri güzel

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vestel Flora Doğa İnverter klima öneririm soğutma ısıtma performansı çok iyi elektriği fazla harcamıyor aylık max 70tl harcadım oda 15 btu ile tüm evi soğutmaya çalıştığım için ama 1 oda da kullanacaksan aylık max 30 40 TL elektrik faturası gelir ayrıca uygulama ile uzaktan kontrol var eve gitmeden klima ile odayı soğutabiliyorsun uygulama ile çalışma süresi otomatik açma kapatma fatura kontrol ve sınırlandırma gibi işlemleri yapabiliyorsun uygulama istemezsen kumandası tasarımı kullanım kolaylığı gibi şeyleri güzel
Hocam Aile Vestel Gibi Türk Malı Kalitesiz Ürünler Yerine Daha Çok Samsung Gibi Markalar İstiyor Bunla İlgili Var Mı Önerilerin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ensar Mestanlaroğlu
Arçelik 12000 lik klima kullanıyorum salonda. Salonum 25 m2 civarı. Çok memnunum. Geçen sene 13k dan aldım 26k olmuş fiyat

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular