Neler Yeni

Ailenle en son ne zaman yemek yedin

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,055
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Aylar oldu aga la annem abimler kardeşlerim ben hepimiz çalışıyoruz çalışma saatlerimiz uyuşmuyo evde nerdeyse hiç ama hiç görüşmüyoruz la napcaz olm kaç aydır oturup yemek yemedik en son ne zaman film izledik ne zaman sohbet ettik la alo laaaa

Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Hasan hğseyşn
Sabah kahvaltısını beraber yaparız da ailece aktivite yapmayalı çok uzun zaman oldu.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,473
İsim
bilo
Discord
b1l0
Oldu birkaç ay.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Aylar oldu aga la annem abimler kardeşlerim ben hepimiz çalışıyoruz çalışma saatlerimiz uyuşmuyo evde nerdeyse hiç ama hiç görüşmüyoruz la napcaz olm kaç aydır oturup yemek yemedik en son ne zaman film izledik ne zaman sohbet ettik la alo laaaa
Bu sabah yedik

KAANT10X

80+ Bronze
Valla kardeşim şehir dışında olduğumuz için bayramdan bayrama en son ramazan

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Kermit El-Memati
Bazılarının acı duyduğu şey bazısının da hayali olabiliyor, tek dileğim çabucak ayrılmak... Eminim kafa yapısı 20 yıl öncesinde kalan anne babanızla kahvaltı yapmak istemezsiniz. 2 3 kelime soru sorunca 10 20 sene önceki yaptığı hatalara bağlayarak sohbetin suyunu çıkarmaları mı dersin? yoksa herhangi bir şey duyup Tayyip'e , Allah'a Muhammed'e konuyu bağlamaları mı? içler acısı...

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,001
İsim
uwu
20dk fln önce

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,055
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

Kara*

80+ Silver
Bazılarının acı duyduğu şey bazısının da hayali olabiliyor, tek dileğim çabucak ayrılmak... Eminim kafa yapısı 20 yıl öncesinde kalan anne babanızla kahvaltı yapmak istemezsiniz. 2 3 kelime soru sorunca 10 20 sene önceki yaptığı hatalara bağlayarak sohbetin suyunu çıkarmaları mı dersin? yoksa herhangi bir şey duyup Tayyip'e , Allah'a Muhammed'e konuyu bağlamaları mı? içler acısı...
bir özet ancak bu kadar olur zehirli laf yersiniz en fazla doymadan kalkarsınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,324
Üyeler
147,108
Son üye
matador111
Top Bottom