Neler Yeni

kfc batıyor mu? en son ne zaman yediniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
berke can
kfc son 2 yıl içerisinde menü fiyatlarına en az 5 katı zam yaparak zincir restoranlar arasında ki en pahalı işletme. popeyeste 160 lira olan menü kfcde 290 lira. bu yüzden yılbaşından beri yemiyorum zaten şubeleri de 2 ay kapalı 1 ay açık falan ve artık günde sadece 8 saat açıklar kısacası batıyorlar galiba. iş gıda denen iş bilmez paragöz holding yönetiyor o yüzden böyle bence. siz en son ne zaman yediniz ve ne kadar ödediniz, tekrar alır mısınız? ben almam açıkçası bundan sonra hiçbir zaman

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
kfc son 2 yıl içerisinde menü fiyatlarına en az 5 katı zam yaparak zincir restoranlar arasında ki en pahalı işletme. popeyeste 160 lira olan menü kfcde 290 lira. bu yüzden yılbaşından beri yemiyorum zaten şubeleri de 2 ay kapalı 1 ay açık falan ve artık günde sadece 8 saat açıklar kısacası batıyorlar galiba. iş gıda denen iş bilmez paragöz holding yönetiyor o yüzden böyle bence. siz en son ne zaman yediniz ve ne kadar ödediniz, tekrar alır mısınız? ben almam açıkçası bundan sonra hiçbir zaman
Hatırlıyorum küçükken çok yerdim 9 kanat kova vardı ve tavuğu aşırı güzeldi sonra pahalı olunca almayı bıraktım en son bir kaç ay önce tavukburger alayım dedim almaz olaydım pahalı olmasını geçtim lezzet yok ne yediğimi anlamadım şuan popeyes çok daha iyi bence

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
Zincir restoranlar artık fiyasko ve hayal kırıklığı butikler daha mantıklı bu devirde.

pc ustasi1

80+ Silver
Hatırlıyorum küçükken çok yerdim 9 kanat kova vardı ve tavuğu aşırı güzeldi sonra pahalı olunca almayı bıraktım en son bir kaç ay önce tavukburger alayım dedim almaz olaydım pahalı olmasını geçtim lezzet yok ne yediğimi anlamadım şuan popeyes çok daha iyi bence
Ben bimden çıtır kova alıyorum fırında pişirip yiyorum daha lezzetli ve sadece 70 TL WUUUU

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
Ben bimden çıtır kova alıyorum fırında pişirip yiyorum daha lezzetli ve sadece 70 TL WUUUU
hocam onu çok merak ediyordum cidden güzel mi ona göre alacağım fırında güzel oluyor mu

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Enes kaya
Kfc kadar ac köpek firma yok. Kurumsallar arasında en sevdiğim marka ama dediğin gibi 1-2 hafta menüsüne bakmiyorum yine zam yemiş. En son 100tl kupon ile 280₺ ödedim daha da bakmiyorum. 1-1.5 sene öncesine kadar trendyol vs gibi yerlerde kupon oluyordu hep 80-100tl ye twister durumlu menu geliyordu

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,895
İsim
Mehmet Aslan
hocam onu çok merak ediyordum cidden güzel mi ona göre alacağım fırında güzel oluyor mu
oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 ay önce getir kuponuyla yemiştim, onun dışında tercih ettiğim bir işletme değil. Aslında kfc özelinde de değil burger king , mc donalds vs çoğu zincir restorandan yemek yemiyorum. Fiyatlarına göre facia porsiyonları var. O fiyata daha güzel yerel restoranlar var.

RONALDINHO

80+ Silver
yarın gidip yiyim bari. batmasın severim. tadı tavuğa benziyor en azından. diğerleri sünger.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
berke can
yarın gidip yiyim bari. batmasın severim. tadı tavuğa benziyor en azından. diğerleri sünger.
orası öyle de şubedeki eleman kafasına göre tarifle yaparsa kötü oluyor ama normal kfc lezzeti tabi ki en iyisi.. 2 tenders 2 kanat 2 kucuk burger olan menuye yemek uygulamalarında 480tl kendi uygulamalarından alırsan 360tl vermekte ayrı bi enayilik aslında ama ne olacak böyle bilmiyorum. bugun fiyatlarını yarı yarıya düşürse kaliteyi de sabit tutsa sürümden starbucksu popeyesi falan sollar geçer ne amaçlıyorlar anlamak mümkün değil

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,315