Neler Yeni

9. sınıfı geçermiyim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
2015'ten beri devam eden bir uygulama bu aslında. Ondan önce şu anki yeni sisteme benzer bir sistem vardı. Tabi pandemiyle her şey alt üst olunca siz de arada kaynadınız. :)
10 sınıfken 11 okumadan 12 ye geçtik uzaktan fln oldu. girdik girmedik oda kaynadı. nasıl bir zamana denk geldik

ryuzaqi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Çağrı Boran
Alıntıyı görüntüle
9. sınıfım hıc calısmadım proje almancadan aldım teslım etmedım gecme ıhtımalım varmıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

(matematık 1. ve 2. sınava gırdım g olduguna bakmayın sadece notları gırmemıs )
Hocam 6 dersten kalıyorsun yeni yönetmelikle birlikte bu sene 9. sınıf olanlara 3 ders ve üzeri kalırsan sınıfta kalma kuralı var istersen ortalaman 60-70 olsun 3 ve üzerinde sınıfta kalırsın eğer 3 ün altına düşürürsen geçersin sorumlu kalma olayı da sadece edebiyat dersi için geçerli ana ders olduğu için diğer derslerden kalıp sınıfı geçersen onların sınavına falan girmiyorsun.

Urahara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cumhur ERENEL
Hocam 6 dersten kalıyorsun yeni yönetmelikle birlikte bu sene 9. sınıf olanlara 3 ders ve üzeri kalırsan sınıfta kalma kuralı var istersen ortalaman 60-70 olsun 3 ve üzerinde sınıfta kalırsın eğer 3 ün altına düşürürsen geçersin sorumlu kalma olayı da sadece edebiyat dersi için geçerli ana ders olduğu için diğer derslerden kalıp sınıfı geçersen onların sınavına falan girmiyorsun.
3 derste kalırsan sorumlu geçiyorsun. 4 ve üzeri için geçerli kural. (y)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,801
Üyeler
147,014
Son üye
wissy
Top Bottom