Neler Yeni

Bilgisayar Fiyatları Düşmüyor

rhankor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
baro
Yazın yeni kasa alacağım için fiyatları takip etme amaçlı bir excel dosyası hazırlamaya başladım. Nisan ortasından beri fiyatları takip ediyorum. Nisandan beri ufak ufak düşen bilgisayar fiyatları bu hafta tekrar Nisan seviyelerine yükseldi. takip ettiğim 6 tane farklı sistem var 3 tanesi artış gösterirken 2 tanesinin fiyatı düştü 1'inin de fiyatı sabit kaldı. Fiyatı düşenlerde hali hazırda diğerlerine göre zaten daha pahalı olanlardı. Burada dikkat çekmek istedğim sistem Cherryson sistemi. 40.000tl olarak piyasaya çıkan sistem şuan 41700 civarında ve 1700 tl artmış. bu sistemi örnek göstermemein nedeni çıktığı vakit piyasa ortalamasında çıkmış olması. Büyük ihtimalle öğrenci arkadaşlarımızın sınavları da yeni bittiği için bakın indirim yaptık deme amaçlı önden fiyatları şişirmeye başlıyorlar. Size önerim birden fazla sistemi takibinize alın ve indirimler başlayacağı zaman eski hallerine göre geldikleri noktayı kendiniz hesap edin

alkan006

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Just
düştüğü felan yok tam tersi adamlar 2 gün içerisinde 7-10k zam ekliyor işin saçmalığı etmeyecek sistemlere saçma sapan zamlar

rhankor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
baro
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada benim bu dediklerim 4070 ve 4070 super serisi ekran kartlı hazır sistemler için. alt baremlerdeki sistemlerde belki bir fiyat düşüklüğü olmuştur ama 35k ve üstü fiyatlı sistemlerde son haftalarda saçma şekilde artışlar başladı. böyle devam ederse 1 sene daha 3060'ımla devam edicem gibi gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
electric blue
Yazın yeni kasa alacağım için fiyatları takip etme amaçlı bir excel dosyası hazırlamaya başladım. Nisan ortasından beri fiyatları takip ediyorum. Nisandan beri ufak ufak düşen bilgisayar fiyatları bu hafta tekrar Nisan seviyelerine yükseldi. takip ettiğim 6 tane farklı sistem var 3 tanesi artış gösterirken 2 tanesinin fiyatı düştü 1'inin de fiyatı sabit kaldı. Fiyatı düşenlerde hali hazırda diğerlerine göre zaten daha pahalı olanlardı. Burada dikkat çekmek istedğim sistem Cherryson sistemi. 40.000tl olarak piyasaya çıkan sistem şuan 41700 civarında ve 1700 TL artmış. bu sistemi örnek göstermemein nedeni çıktığı vakit piyasa ortalamasında çıkmış olması. Büyük ihtimalle öğrenci arkadaşlarımızın sınavları da yeni bittiği için bakın indirim yaptık deme amaçlı önden fiyatları şişirmeye başlıyorlar. Size önerim birden fazla sistemi takibinize alın ve indirimler başlayacağı zaman eski hallerine göre geldikleri noktayı kendiniz hesap edin
Takip ettiğim birkaç sistemde ben de fark ettim mesela şu sistem ekran kartı cashback'i ile 28k civarına geliyordu şu an 39k yapmışlar rezalet bir durum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Kaan
Hocam fiyatların düşmesini değilde indirimleri kovalaman daha iyi olur bu zamanlarda güzel pc lere indirim yapılıyor

rhankor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
baro
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fiyatların düşmesini değilde indirimleri kovalaman daha iyi olur bu zamanlarda güzel pc lere indirim yapılıyor
Aslında demek istediğim de buydu güzel indirim yapıcaz ayağına önden fiyatları şişiriyorlarmış gibi geliyor bana. Tabi günün sonunda bence yine bilgisayar fiyatları diğer ürünlere göre pahalı değil. Telefonlardaki pahalılık saçmalığı yok en azından

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,133
Üyeler
147,477
Son üye
kadirrr5
Top Bottom