Neler Yeni

Think24 Sahte Macun Satıyor Olabilir.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Şubatta bu satıcıdan 699 TL ye bu macunu aldım. Sürekli macun ile işim oluyor diye biliyorsunuz gramı fazla macunlar alıyorum fakat bu çok büyük ihtimalle sahte. Sürekli kafamı kurcalıyordu zaten. Macun başlarda iyi soğutma yaptı ama kıvamı tedirgin etmişti zaten dedim kullanayım. Kendim için topladığım son bilgisayara bunu sürdüm. 45 gün oldu macun cortladı. 5800x zaten ısınan bir işlemci. Max 75 dereceleri gören işlemci bugün havanın çok sıcak olması etkisiyle pcyi kapattı. Muhtemelen 95 üzerine çıktı sürekli kontrol edemediğim için fark etmedim. PC yi kapatınca kontrollere başladım soğutucu vs değiştirip denedim. Macun çok büyük ihtimalle sahte. MX4 65 derece şuan aynı işlemci aynı pc aynı haca sıcaklığında. Bilginiz olsun almayın aldırmayın.

1718192612591.png

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,342
İsim
Selim
Şubatta bu satıcıdan 699 TL ye bu macunu aldım. Sürekli macun ile işim oluyor diye biliyorsunuz gramı fazla macunlar alıyorum fakat bu çok büyük ihtimalle sahte. Sürekli kafamı kurcalıyordu zaten. Macun başlarda iyi soğutma yaptı ama kıvamı tedirgin etmişti zaten dedim kullanayım. Kendim için topladığım son bilgisayara bunu sürdüm. 45 gün oldu macun cortladı. 5800x zaten ısınan bir işlemci. Max 75 dereceleri gören işlemci bugün havanın çok sıcak olması etkisiyle pcyi kapattı. Muhtemelen 95 üzerine çıktı sürekli kontrol edemediğim için fark etmedim. PC yi kapatınca kontrollere başladım soğutucu vs değiştirip denedim. Macun çok büyük ihtimalle sahte. MX4 65 derece şuan aynı işlemci aynı pc aynı sıcaklıkta. Bilginiz olsun almayın aldırmayın.

Alıntıyı görüntüle
Yorumlara ve puana bakarak orjinal izlenimi veriyor artık neye göre analiz edecez bilemiyoruz 🤷 Mx 4 alacağım bende teknobiyotik de orijinal satıyor mu ve Mx 4 dışında önerin var mı ?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlara ve puana bakarak orjinal izlenimi veriyor artık neye göre analiz edecez bilemiyoruz 🤷 Mx 4 alacağım bende teknobiyotik de orijinal satıyor mu ve Mx 4 dışında önerin var mı ?
Teknobiyotikten aldım zaten MX4 ü orda sahte olmuyor. MX6 alabilirsin bende var diye kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca oradaki yorumlar ürüne yapılmış yorumlar diğer satıcılara yapılmış yorumlar. Bu satıcıya yapılan yorumları direk satıcının sayfasına girip görebilirsin.

Ek olarak şöyle bir konuyu da belirteyim. İlk defa macun değiştiriyorsanız. Ekran kartı ve işlemcinin kendi orjinal macunları ise bu macunun sahte olmadığını anlayamazsınız çünkü genelde ekran kartlarına sürülen macunlar kötü oluyor. O yüzden fark edemeyebilirsiniz.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,342
İsim
Selim
Teknobiyotikten aldım zaten MX4 ü orda sahte olmuyor. MX6 alabilirsin bende var diye kullanıyorum.

Ayrıca oradaki yorumlar ürüne yapılmış yorumlar diğer satıcılara yapılmış yorumlar. Bu satıcıya yapılan yorumları direk satıcının sayfasına girip görebilirsin.

Ek olarak şöyle bir konuyu da belirteyim. İlk defa macun değiştiriyorsanız. Ekran kartı ve işlemcinin kendi orjinal macunları ise bu macunun sahte olmadığını anlayamazsınız çünkü genelde ekran kartlarına sürülen macunlar kötü oluyor. O yüzden fark edemeyebilirsiniz.
Am5 brakec aldim Çin'den gelmek üzere onunla beraber değiştirecem çünkü artich sıvı soğutucu aldım 360mm ve am5 montajı yerine am4 yapmışım ayrıca macunu da karışık mx5 mx6 sürdüm şuan 7500f 80 leri rahat görüyor cine testinde

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Şubatta bu satıcıdan 699 TL ye bu macunu aldım. Sürekli macun ile işim oluyor diye biliyorsunuz gramı fazla macunlar alıyorum fakat bu çok büyük ihtimalle sahte. Sürekli kafamı kurcalıyordu zaten. Macun başlarda iyi soğutma yaptı ama kıvamı tedirgin etmişti zaten dedim kullanayım. Kendim için topladığım son bilgisayara bunu sürdüm. 45 gün oldu macun cortladı. 5800x zaten ısınan bir işlemci. Max 75 dereceleri gören işlemci bugün havanın çok sıcak olması etkisiyle pcyi kapattı. Muhtemelen 95 üzerine çıktı sürekli kontrol edemediğim için fark etmedim. PC yi kapatınca kontrollere başladım soğutucu vs değiştirip denedim. Macun çok büyük ihtimalle sahte. MX4 65 derece şuan aynı işlemci aynı pc aynı haca sıcaklığında. Bilginiz olsun almayın aldırmayın.

Alıntıyı görüntüle
satıcısı amazon dışında asla ürün almam.

Top Bottom