Neler Yeni

BenQ 360hz VS Dell 360hz 24 İnç

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yasin
Merhaba, 360Hz monitör arayışındayım 500Hz almıştım Dell olan lakin görüntü kalitesi Bannerlord da özellikle çamur gibiydi IPS olmasına rağmen, parlaklık ve renkleride çok kötüydü.
Hz değeri arttıkça kalite bozuluyormuş sanırım.
O yüzden 360Hz arıyorum favorim Dell'in 360 olanı ama siz ne dersiniz?
Ricam 360'a gerek yok VS tarzı yorumlar yapmayınız.
BenQ 360Hz olanı ve ASUS'un 360 olanını net cafe de test ettim genel olarak FPS oynuyorum ama diğer oyunlarda da çamur gibi olmasını istemiyorum.
En akıcılığı BenQ 360Hz de aldım, ASUS'un da Ghostingi yok gibi bir şeydi UFO test de çok efsane çıkmıştı renkleri falan çok iyi ama akıcılık açısından BenQ kadar değildi.
Dell olan 360Hz ve ViewSonic test edemedim bir.
Dell de ASUS ile aynı mıdır akıcılık konusunda, BenQ kafa tutabilir mi bilgisi olan arkadaşlarım ricamdır alacağım almışken tekte çözeyim istiyorum.

BenQ fps pro arenanın göz bebeği, cevap belli hocam soruyu sorduğun ilk saniyeden itibaren belliydi 🥵 BenQ al keyfine bak garantisi de sağlam bir marka birebir değişime kadar yolu var

benq nün görüntü kalitesi tatmin ettiyse alienware 360 hz al çağ atla kendim kullanıyoum 1 hafta oldu alalı pixel sorunu için değişime yolladım bal dök yala monitör

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Eren Pestil
Merhaba, 360Hz monitör arayışındayım 500Hz almıştım Dell olan lakin görüntü kalitesi Bannerlord da özellikle çamur gibiydi IPS olmasına rağmen, parlaklık ve renkleride çok kötüydü.
Hz değeri arttıkça kalite bozuluyormuş sanırım.
O yüzden 360Hz arıyorum favorim Dell'in 360 olanı ama siz ne dersiniz?
Ricam 360'a gerek yok VS tarzı yorumlar yapmayınız.
BenQ 360Hz olanı ve ASUS'un 360 olanını net cafe de test ettim genel olarak FPS oynuyorum ama diğer oyunlarda da çamur gibi olmasını istemiyorum.
En akıcılığı BenQ 360Hz de aldım, ASUS'un da Ghostingi yok gibi bir şeydi UFO test de çok efsane çıkmıştı renkleri falan çok iyi ama akıcılık açısından BenQ kadar değildi.
Dell olan 360Hz ve ViewSonic test edemedim bir.
Dell de ASUS ile aynı mıdır akıcılık konusunda, BenQ kafa tutabilir mi bilgisi olan arkadaşlarım ricamdır alacağım almışken tekte çözeyim istiyorum.
ASUS 540hz modeline paranız çıkıyorsa bakın bi bence. İnternet kafede saatlerce deneyimledim bambaşkaydı gerçekten aşık oldum monitöre.

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ASUS 540hz modeline paranız çıkıyorsa bakın bi bence. İnternet kafede saatlerce deneyimledim bambaşkaydı gerçekten aşık oldum monitöre.
Sıfır çıkmıyor 2. el olarak alacağım 18000TL sol alt tarafında ufak bir hasar almış 3-4 nokta gibi bir şey var ölü piksel degil.
500hz dell almıştım renk kalitesi çok berbatdı bildiğin çamurdu 360hz benq 500hz dellden akıcıydı...
540hz asus da renk kalitesi nasıl hz arttıkça renk bozuluyor diyorlar.
FPS oyunları dışında örneğin bannerlord da çok belirgin oluyor başka oyunlarda baktınız mı renkleri nasıl??
Mesaj otomatik birleştirildi:

benq nün görüntü kalitesi tatmin ettiyse alienware 360 hz al çağ atla kendim kullanıyoum 1 hafta oldu alalı pixel sorunu için değişime yolladım bal dök yala monitör
Ufo test ghosting nasıl?
Asusu yapmıştım hiç gram arkasında iz yoktu benq da öyle dell nasıl ufo ghosting de iz kalıyor mu arkada?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,033
Üyeler
146,617
Son üye
GTX1050
Top Bottom