Neler Yeni

PC KENDİ KENDİNE YENİDEN BAŞLIYOR VEYA EKRAN KİTLENİYOR

Whyronur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
onur gül
SELAMIN ALEYKÜM 7 8 ay önce aldığım pc şuanda ekran kitleniyor veya yeniden başlıyor format attım fakat windows kurarken aynı şeyi yapıyor ya donuyor yada yeniden başlıyor.lütfen yardımcı olur musunuz

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
eren kılıçoğlu
SELAMIN ALEYKÜM 7 8 ay önce aldığım pc şuanda ekran kitleniyor veya yeniden başlıyor format attım fakat windows kurarken aynı şeyi yapıyor ya donuyor yada yeniden başlıyor.lütfen yardımcı olur musunuz
laptopmu masaüstümü

Whyronur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
onur gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
crystaldiskinfo ile ssd/hdd sağlığına bakarmısın.
pc format attım windows kuramıyorum hiç bi şekilde ya yeniden başlıyor yada ekran kitleniyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamirciye götürdüm demişti bütün parcaları denedim ben en sın işlemcine baktım o bozuk ama ankartın üzerinde dram yanıyor onun ile alakası var mıdır hocam

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
eren kılıçoğlu
pc format attım windows kuramıyorum hiç bi şekilde ya yeniden başlıyor yada ekran kitleniyor

tamirciye götürdüm demişti bütün parcaları denedim ben en sın işlemcine baktım o bozuk ama ankartın üzerinde dram yanıyor onun ile alakası var mıdır hocam
ssdmi var hddmi var hocam pcde

Whyronur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
onur gül
ssd var hdd ikisinede kurmayı denedim kendim usb ile fakat windowsu kurdurmuyor hiç bi şekilde

ama format atmadan önce baktığım zaman sağlıklı gözüküyordu güvenli moddan bakmıştım hocam bide güvenli modu açınca hiç bi şekilde kitlenme veya yeniden başlatma yapmıyordu

Whyronur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
onur gül
hddyi çıkartıp denermisin birde xmp kapalı şekilde memtest86 ile bellekleri test et.
hocam şuanda hiç bi şekilde pc acamıyorum windows kurulmuyor maalesef program ile test yapmam imkansız

Whyronur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
onur gül
tammdır hocam teşekkür ederim yinede zaman ayırdığın için 😇

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,446
İsim
Emre Zengin
RAM'lerden birini çıkarıp bilgisayarı açıp BIOS'a girip BIOS'u sıfırlayıp kaydedip çık. Bir de öyle bak bakalım reset atmaların devam edip etmeyeceğine.

Whyronur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
onur gül
RAM'lerden birini çıkarıp bilgisayarı açıp BIOS'a girip BIOS'u sıfırlayıp kaydedip çık. Bir de öyle bak bakalım reset atmaların devam edip etmeyeceğine.
hocam denedim onu ramlerin birini çıkarınca çalışıyor işlemciye yakın olan slot çalışmıyor tamirci işlemciden dolayı yapıyor dedi sence ona güvenip işlemci almalımıyım

Top Bottom