Neler Yeni

hikayeli oyun önerisi

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
oğuzhan ege
Arkadaşlar detroit oyununu çok önceden bitirdim. sonrasında çok büyük boşluğa düştüm hiç bi oyundan zevk almadım sonra metro serisinde exodus bugun bitirdim gerçekten çok güzel oyundu bu oyunlara örnek güzel oyunlar kaldı mı. rdr felan demeyin bana yeter o oyunu sildim zaman kaybı.

birde Call of Duty Modern Warfare II ve 3 en son çıkan oyunları crack olarak kırıldı mı ?

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,723
İsim
Gtx 1090Tİ
Arkadaşlar detroit oyununu çok önceden bitirdim. sonrasında çok büyük boşluğa düştüm hiç bi oyundan zevk almadım sonra metro serisinde exodus bugun bitirdim gerçekten çok güzel oyundu bu oyunlara örnek güzel oyunlar kaldı mı. rdr felan demeyin bana yeter o oyunu sildim zaman kaybı.
Mafia 1-2
Tomb raider son 3 oyun
Witcher 3

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mafia 1-2
Tomb raider son 3 oyun
Witcher 3
onlarıda oynadım hocam başka bişi kalmadı heralde :D Call of Duty Modern Warfare II ve 3 en son çıkan oyunları crack olarak kırıldı mı onlar geldi aklıma.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rdr neden zaman kaybı onu anlamadım
hocam her oyunun bir seven ve bir sevmeyen kitlesi vardır bence hiç tartışmayalım ama şöyle söyleyeyim şu ana kadar oynadığım en zevk vermeyen oyunlardan 1. numaraya geçti rdr.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ahmet Kocar
hocam her oyunun bir seven ve bir sevmeyen kitlesi vardır bence hiç tartışmayalım ama şöyle söyleyeyim şu ana kadar oynadığım en zevk vermeyen oyunlardan 1. numaraya geçti rdr.
Ben oyunu seviyorum. Ancak düşük sistem olunca low ayarlarda hiç çekilmiyor.Rdr 2 ultra grafiklerde saran bir oyun low oynarken bende hiç sarmamıştı. Yeni pc aldım ultrada çok güzel sarıyor. Sisteminizi bilmiyorum ancak ultra grafiklerde oynayınca atmosferini falan çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Arda Yıldırım
Dying Light 2 fena değil öyle çok iyi bir hikayesi oynamasa da oynanışıyla ve sürekli güncelleme almasıyla keyif veriyor.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Ahmet Kocar
1718406318469.png

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
oğuzhan ege
Dying Light 2 fena değil öyle çok iyi bir hikayesi oynamasa da oynanışıyla ve sürekli güncelleme almasıyla keyif veriyor.
dying light 1 oyununa göre çok zayıf kaldı bizim için oyun beklentinin altına kaldı çok merakla aldık ama öyle boşta duruyor malesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben oyunu seviyorum. Ancak düşük sistem olunca low ayarlarda hiç çekilmiyor.Rdr 2 ultra grafiklerde saran bir oyun low oynarken bende hiç sarmamıştı. Yeni pc aldım ultrada çok güzel sarıyor. Sisteminizi bilmiyorum ancak ultra grafiklerde oynayınca atmosferini falan çok beğeneceğinizi düşünüyorum.
yok hocam grafikle alakası yok oyunun oynanışı olsun. ilerlemesi olsun ağır kalıyor. yanlış anlama ben bütün oyunları hikayeli oyunları crack indirrim. yani oyunu indirdiğimde baya zaman geçiririm ama 100 tl olsun gene almam sen seversin ama beni hiç sarmadı.

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Arda Yıldırım
dying light 1 oyununa göre çok zayıf kaldı bizim için oyun beklentinin altına kaldı çok merakla aldık ama öyle boşta duruyor malesef.
Valhalla oynadınız mı hocam? O da keyif vermişti bana açıkçası. Hikayesi çok uzun ve bayabilir orası ayrı. Dlc ile birlikte Cyberpunk da çok iyi olur, dizisini izledikten sonra başlarsanız ayrı keyif veriyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,044
Üyeler
146,621
Son üye
Aiden mv
Top Bottom