Neler Yeni

Sağlıklı yaşam için ne önerirsiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Sağlıklı yaşam için ne önerirsiniz sizden dinlemek isterim?
Günde 5 litreye yakın su, 6K adım, glisemik indeksi düşük gıdalar(bulgur pilavı gibi) besleniyorum. Alkolü bıraktım. Bazen sigara alıyorum (bırakacağım). Günde 1 Nescafe + yeşil çay, bazen de nane çayı + yeşil çay yapıyorum. Dışarıdan yemek yemiyorum (ayda 1 kere döner harici) o da canım çekiyor, yemezsem biyerim şişer diye yiyorum.

Gençlikte disiplinli olup, yaşlanınca sıkıntı çekmemek için yatırım gibi düşünüyorum bunları. Bunun dışında önereceğiniz ne var? Şunu yap, şunu et dediklerinizi yazar mısınız? Ayrıca bu şekilde ilerlemek yeterince sağlıklı mı sizce?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ahmet Yıldırım
Hayatı senin kadar sevmek isterdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spor yap oyun oyna kafaya bir şey takma
Spor yok, yürüyüş yapıyorum. Sağlık ve aile dışı kafaya takılacak hiçbirşey yok gibi geliyor dünya ile ilgili. Oyunda oynuyorum aktif olarak. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

STRESTE UZAK SAKİN HAYAT YAŞA ve kendine değer ver hocam
En önemlisi stres dediğiniz gibi. Sigaranın zararından çoktur bana göre stresli yaşamak. Teşekkürler yorum için.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,957
İsim
Sarp Yılmaz
Sağlıklı yaşam için ne önerirsiniz sizden dinlemek isterim?
Günde 5 litreye yakın su, 6K adım, glisemik indeksi düşük gıdalar(bulgur pilavı gibi) besleniyorum. Alkolü bıraktım. Bazen sigara alıyorum (bırakacağım). Günde 1 Nescafe + yeşil çay, bazen de nane çayı + yeşil çay yapıyorum. Dışarıdan yemek yemiyorum (ayda 1 kere döner harici) o da canım çekiyor, yemezsem biyerim şişer diye yiyorum.

Gençlikte disiplinli olup, yaşlanınca sıkıntı çekmemek için yatırım gibi düşünüyorum bunları. Bunun dışında önereceğiniz ne var? Şunu yap, şunu et dediklerinizi yazar mısınız? Ayrıca bu şekilde ilerlemek yeterince sağlıklı mı sizce?
Sağlıklı yaşam için gerekli tek şey stressiz bir kafa o kadar.

Top Bottom