Neler Yeni

MSI MAG CoreLiquid M.240 vs Corsair H100 240 Hangisi alınmalıdır?

Koltan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Koltan
Bütçe
3000
MSI MAG CoreLiquid M.240 vs Corsair H100 240 Hangisi alınmalıdır? İkisinide indirimde gördüm ama hangisini alacağıma karar veremedim, teknik özellikleri ve uzun ömürlü götürebilecek hangisidir?

Asus A320-K Anakart

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
MSI MAG CoreLiquid M.240 vs Corsair H100 240 Hangisi alınmalıdır? İkisinide indirimde gördüm ama hangisini alacağıma karar veremedim, teknik özellikleri ve uzun ömürlü götürebilecek hangisidir?

Asus A320-K Anakart
kalite konusunda ikisi de tartışılmaz hocam. burda biraz gözüne güzel gözükeni almanı tavsiye ederim corsair daha cafcaflı kasayı pavyona çevirebilir :D

Koltan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Koltan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kalite konusunda ikisi de tartışılmaz hocam. burda biraz gözüne güzel gözükeni almanı tavsiye ederim corsair daha cafcaflı kasayı pavyona çevirebilir :D
Anakarta uyarmı ikisi benim anakartta rgb desteği yok sonra sorun çıkmasında :D

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir

Asus A320-K Anakart
Hocam H100 elimde mevcut 0 olarak eğer ilgileniyorsan özelden yazabilirsin piyasanın aşağısına veriyorum

Koltan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Koltan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Asus A320-K Anakart
Hangisini alayım yani?

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
Anakarta uyarmı ikisi benim anakartta rgb desteği yok sonra sorun çıkmasında :D
kendi uygulaması üzerinden harici bi parçanın renklerini değiştireceğin için anakarttan yana sorun yaşayacağını pek sanmıyorum. anakarttan sadece güç alıcak. ayrıca yukarıdaki arkadaş daha uygundan vereceğini söylemiş fırsat önüne gelmiş kaçırma bence.

Top Bottom