Neler Yeni

Kaç günde ya da ayda bir cips yemeliyim?

Techno08

80+ Gold
Arkadaşlar merhabalar 2 ay önce doktora gittim kan tahlili için ve kötü kolesterolüm yüksek çıktı, boyum 1.75 ve o zamanlarda kilom 80 civarıydı, doktor kilo vermemi ve yediğime içtiğime dikkat etmemi söyledi ve şu anda 74 kiloya kadar düştüm ama o zamanlar tam bir cips bağımlısıydım her gün 1-2 paket yerdim tabi bayağı bir azalttım hatta bıraktım yemeyi ama şu anda aşırı canım çekiyor her gün yürüyüş yapıyorum ve saat 8'den sonra yemek yemiyorum dikkat ediyorum yani ama arada sırada kaçamak yapsam cips yesem bir sorun olur mu ya da kaç günde bir falan yemeliyim bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can
Arkadaşlar merhabalar 2 ay önce doktora gittim kan tahlili için ve kötü kolesterolüm yüksek çıktı, boyum 1.75 ve o zamanlarda kilom 80 civarıydı, doktor kilo vermemi ve yediğime içtiğime dikkat etmemi söyledi ve şu anda 74 kiloya kadar düştüm ama o zamanlar tam bir cips bağımlısıydım her gün 1-2 paket yerdim tabi bayağı bir azalttım hatta bıraktım yemeyi ama şu anda aşırı canım çekiyor her gün yürüyüş yapıyorum ve saat 8'den sonra yemek yemiyorum dikkat ediyorum yani ama arada sırada kaçamak yapsam cips yesem bir sorun olur mu ya da kaç günde bir falan yemeliyim bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim
bende senin gibiydim tek fark kilo almıyordum ozamanlar günde 3 paket yiyodum annem spor hocama şikayet etti çok kızmıştı bana yaklaşık 4 5 senedir yemiyorum heralde unut gitsin cipsi çok kötü bişey hayatından çıkarmanın zamanı gelmiş

Techno08

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende senin gibiydim tek fark kilo almıyordum ozamanlar günde 3 paket yiyodum annem spor hocama şikayet etti çok kızmıştı bana yaklaşık 4 5 senedir yemiyorum heralde unut gitsin cipsi çok kötü bişey hayatından çıkarmanın zamanı gelmiş

Evet hocam haklısınız aşırı bağımlı yapıyor, ben de yıllardır yiyordum 10 senedir her gün neredeyse ve yeni yeni kilo almaya başladım aşırı zayıftım ama şimdi kolesterol çıkınca bırakmak zorunda kaldım ama aşırı da canım çekiyor bilemiyorum yemekte istemiyorum ama

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can
Evet hocam haklısınız aşırı bağımlı yapıyor, ben de yıllardır yiyordum 10 senedir her gün neredeyse ve yeni yeni kilo almaya başladım aşırı zayıftım ama şimdi kolesterol çıkınca bırakmak zorunda kaldım ama aşırı da canım çekiyor bilemiyorum yemekte istemiyorum ama
aklıma pek bişey gelmiyor hocam kuruyemiş felan yiyebilirsiniz arada bi süre sonra unutucaksınız zaten sonrasında kötü toxin ve yağlardan arındıktan sonra yemeye çalışınca miğdeniz bulanıcak büyük ihtimal bidaha yemek istiyeceğinizi sanmam bende öyle olmuştu

Techno08

80+ Gold
aklıma pek bişey gelmiyor hocam kuruyemiş felan yiyebilirsiniz arada bi süre sonra unutucaksınız zaten sonrasında kötü toxin ve yağlardan arındıktan sonra yemeye çalışınca miğdeniz bulanıcak büyük ihtimal bidaha yemek istiyeceğinizi sanmam bende öyle olmuştu

Kuruyemiş bolca var hocam memlekete giderken çorumdan almıştım leblebi falan. Sizde ne kadar sürede bu bahsettiklerinizden oldu peki hatırlıyor musunuz?

pc ustasi1

80+ Silver
Param olsa bütün cips reyonlarını yerdim de , yok

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can
Kuruyemiş bolca var hocam memlekete giderken çorumdan almıştım leblebi falan. Sizde ne kadar sürede bu bahsettiklerinizden oldu peki hatırlıyor musunuz?
Benim durum kötüydü yediğim zaman 300 tane squad yapmak zorunda kalıyordum çok sürmedi oyuzden :D

Techno08

80+ Gold
Benim durum kötüydü yediğim zaman 300 tane squad yapmak zorunda kalıyordum çok sürmedi oyuzden :D

Fiziksel olarak mı zarar verdi hocam size de yoksa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Param olsa bütün cips reyonlarını yerdim de , yok

Valla onu 10 yıldır yaptım hocam durumda daha iyiydi o zamanlar her gün yerdim 24 yaşında yüksek kolesterol çıktı...

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can

Techno08

80+ Gold
Yok hocam 300 squad dayaktan daha kötü bence :D ancak tekwando yapıyordum ben

Sizde o konuda bayağı sıkıntı çekmişsiniz hocam 😅 ben lise ve ortaokul zamanlarında babam çok kızardı giderdim babaannemlerin evinde yerdim gizli gizli adam haklıymış
😅

Millet sigarayı bırakır biz cipsi, hayat çok garip

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,864
İsim
Mert Can Ergün
Bir paketten bir şey olmaz

KAANT10X

80+ Bronze
Kardeş iradene sahip çıkacaksın öyle 1 taneden bir şey olmaz yaparsan sorun vardır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
emirhan güçlü
cips olarak lays fırından tercih edin hergünde yemeyin haftada 2 veya 1 yicekseniz öğünlerinizdeki karbonhidrat sayısını düşürmeniz gerekecektir özellikle fırından dışı tavsiye etmem zaten besin değeri olarak bakarsanız diğerlerine nazaran sağlıklıdır

Top Bottom