Neler Yeni

Kaç günde ya da ayda bir cips yemeliyim?

Techno08

80+ Gold
cips olarak lays fırından tercih edin hergünde yemeyin haftada 2 veya 1 yicekseniz öğünlerinizdeki karbonhidrat sayısını düşürmeniz gerekecektir özellikle fırından dışı tavsiye etmem zaten besin değeri olarak bakarsanız diğerlerine nazaran sağlıklıdır

Çavdarlı ya da kepekli ekmek yiyorum artık hocam karbonhidratı azalttım bayağı, lays fırından da hiç yemedim ama bakayım bir o zaman ona diğerleri kadar sağlıksız değilse

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
emirhan güçlü
Çavdarlı ya da kepekli ekmek yiyorum artık hocam karbonhidratı azalttım bayağı, lays fırından da hiç yemedim ama bakayım bir o zaman ona diğerleri kadar sağlıksız değilse
dediğim şey haftada 1 için geçerli ve fırındanın tadı normal cipslerden iyidir diyet yapcam diye sert diyete girme eger aşırı kilo problemin yoksa onun dışında spor yap ve ton balığı tüketimini arttır sporda cut dönemimde kullanımı arttırdım kolestrolum 48 cıktı diyecegim bu kadar

Techno08

80+ Gold
dediğim şey haftada 1 için geçerli ve fırındanın tadı normal cipslerden iyidir diyet yapcam diye sert diyete girme eger aşırı kilo problemin yoksa onun dışında spor yap ve ton balığı tüketimini arttır sporda cut dönemimde kullanımı arttırdım kolestrolum 48 cıktı diyecegim bu kadar

Öyle aşırı kilo problemim yok hocam 5 kilo fazlam var şu anda ama 10 kiloydu o, spor pek yapmıyorum ama her gün! Düzenli yürüyüş falan yapıyorum o da aynı etkiyi verir mi?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,705
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Cips i nasıl seviyorsunuz,yiyorsunuz anlamıyorum. Hiç güzel bişey değil sağlıklı beslenin,spor yapın,abur cubur yemeyin sonradan çok pişman olursunuz benden demesi.

Techno08

80+ Gold
Cips i nasıl seviyorsunuz,yiyorsunuz anlamıyorum. Hiç güzel bişey değil sağlıklı beslenin,spor yapın,abur cubur yemeyin sonradan çok pişman olursunuz benden demesi.

Haklısınız hocam ya çocukken yemişim işte alışkanlık, artık yemiyorum düzenli yürüyüş yapıyorum dikkat ediyorum, geç olsun güç olmasın

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,705
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Haklısınız hocam ya çocukken yemişim işte alışkanlık, artık yemiyorum düzenli yürüyüş yapıyorum dikkat ediyorum, geç olsun güç olmasın
İnşallah yemeyin ya vallahi kötü bunlar

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Cihan Duman
Arkadaşlar merhabalar 2 ay önce doktora gittim kan tahlili için ve kötü kolesterolüm yüksek çıktı, boyum 1.75 ve o zamanlarda kilom 80 civarıydı, doktor kilo vermemi ve yediğime içtiğime dikkat etmemi söyledi ve şu anda 74 kiloya kadar düştüm ama o zamanlar tam bir cips bağımlısıydım her gün 1-2 paket yerdim tabi bayağı bir azalttım hatta bıraktım yemeyi ama şu anda aşırı canım çekiyor her gün yürüyüş yapıyorum ve saat 8'den sonra yemek yemiyorum dikkat ediyorum yani ama arada sırada kaçamak yapsam cips yesem bir sorun olur mu ya da kaç günde bir falan yemeliyim bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim
Bence azaltmaya çalış zaten eskisi gibi cipsler güzel değil hiçbir şey değil çikolatalar vesaire. Bu ekonomide fiyatları sabit tutmak için lezzetten ve malzemeden ödün veriyorlar. Ama o da işe yaramıyor ki hem malzeme, lezzet azalıyor hem de sürekli zam geliyor

Techno08

80+ Gold
Bence azaltmaya çalış zaten eskisi gibi cipsler güzel değil hiçbir şey değil çikolatalar vesaire. Bu ekonomide fiyatları sabit tutmak için lezzetten ve malzemeden ödün veriyorlar. Ama o da işe yaramıyor ki hem malzeme, lezzet azalıyor hem de sürekli zam geliyor

Hocam parasında pulunda değilim ama sağlık ya sağlık oldu mu akan sular duruyor, bir insana 23 yaşında yüksek kolesterol çıkar mı normalde? Benim çıktı sırf bu yüzden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,007
Üyeler
146,851
Son üye
coldZz
Top Bottom