Neler Yeni

19 k ya 4060 sistem ciddimi

frentra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ceyhun
buna bakmiştım tükenmiş diyordu galiba sepete ekleyince ya da belki ben parça değiştirp dediğim içim öyle demiştir bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimid baktım favorilere ekleyince tükendi diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erdem Taha GEDİK
beyler bu fiyat sakami olm
Asıl sen şakamısın oğlum piyasayı hiç mi takip etmiyorsun aynı paralara ryzen 5 5600 lü sistemler vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
AHMET BERK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asıl sen şakamısın oğlum piyasayı hiç mi takip etmiyorsun aynı paralara ryzen 5 5600 lü sistemler vardı
Nerde kanka link fln at bise

Kanka ayni sistemi arkadasim 1 ay once 29 bin tl ye aldı 18 bin tl ye boyle bir sistem gorunce cok sasirdim farkli bir onerin varsa buraya atarmisin ciddi yakinda almayi dusunuyorum

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Yiğit

Kanka ayni sistemi arkadasim 1 ay once 29 bin tl ye aldı 18 bin tl ye boyle bir sistem gorunce cok sasirdim farkli bir onerin varsa buraya atarmisin ciddi yakinda almayi dusunuyorum
arkadaşın 1 ay önce 29 bin tl ye mi aldı? dostum arkadaşını çok fena dolandırmışlar. fiyatlar son zamanlarda bayağı düştü. 19k bu sistem için fazla bile hatta. 12400f li, 5600 lü sistemleri satıyorlar 20k altına.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
AHMET BERK
arkadaşın 1 ay önce 29 bin tl ye mi aldı? dostum arkadaşını çok fena dolandırmışlar. fiyatlar son zamanlarda bayağı düştü. 19k bu sistem için fazla bile hatta. 12400f li, 5600 lü sistemleri satıyorlar 20k altına.
Kankam link atabilirmisin sana zahmet benimde haberim var fiyatlarin dustugunden

Kankam link atabilirmisin sana zahmet benimde haberim var fiyatlarin dustugunden
Birde bu sistemi ozellestirdim 5 5600 1 tb ssd yaptim 21 k ya denk geldi sence aliyimmi magazaya gidip

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erdem Taha GEDİK

2 hafta önce modart hazır sistem yapmıştı stoklar bitti hazır sistemleri takip et 16-17 ye kadar düşecek merak etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
AHMET BERK
2 hafta önce modart hazır sistem yapmıştı stoklar bitti hazır sistemleri takip et 16-17 ye kadar düşecek merak etme
Kankam vatan media markt gibi gibi yerlerdede boyle dususler olucakmi cunku ailem internetten almama pek sıcak bakmiyor eger dusus olucaksa ayin 26 sini bekleyecegim

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erdem Taha GEDİK
Kankam vatan media markt gibi gibi yerlerdede boyle dususler olucakmi cunku ailem internetten almama pek sıcak bakmiyor eger dusus olucaksa ayin 26 sini bekleyecegim
media markta olacağını düşünmüyorum vatan da olur ama itopya incehesap gibi sitelerde daha fazla olur

kayzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ahmet derinoglu
Top Bottom