Neler Yeni

15.500 TL'ye s21 fe 2. Nesil alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Karabal
Geride 2 Android güncellemesi kalmış bir model ama özellikleri gayet güzel gözüküyor. İçinde SD 888 var ısınma sorunu var mı aşırı güç tüketir mi genel yorumlamalarınız nelerdir? A55 var 4 Android güncellemesi var daha bu fiyat bandında sizce ne yapmalıyım? Bütün özellikleriyle bu iki telefonu da karşılaştırırsanız sevinirim.
Bütçe belirtmeyeceğim bana bu 2 telefonu karşılaştırırsanız sadece sevinirim.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
eren kılıçoğlu
Geride 2 Android güncellemesi kalmış bir model ama özellikleri gayet güzel gözüküyor. İçinde SD 888 var ısınma sorunu var mı aşırı güç tüketir mi genel yorumlamalarınız nelerdir? A55 var 4 Android güncellemesi var daha bu fiyat bandında sizce ne yapmalıyım? Bütün özellikleriyle bu iki telefonu da karşılaştırırsanız sevinirim.
İkiside iyi ama bataryası iyi olsun istiyorsan a55 al.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
SEYF
Kamera ve işlemci açısından s21 fe daha iyi ekran olarak aynı olsalar bile s21 fe çerçevesiz neredeyse. Ben olsam s21 fe alırım

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,993
İsim
uwu
Alınır o fiyata en iyisi ne kadar önermek istemesemde soc bakımından x6 pro da var ama Samsung genel kullanımda çok daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Karabal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Batarya performansı çok mu kötü ara sıra oyun oynuyorum bazen pubg falan girerim başka da oynamam bir de 2 güncelleme almasına rağmen beni 4 sene götürür mü?

Top Bottom