Neler Yeni

Technopat Sosyal vs Donanım Arşivi Forum

Atemix38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Arda
Bugün 2 forumu da karşılaştıracağım
Technopat Sosyal'in avantajı
1-Aktif forum
2-Yaş olarak orası daha olgun
3-Eski bir forum olduğu için sorununuzu eskiden açılan konulardan da bulabilirsiniz
Technopat Sosyal'in dezavantajı
1-Banların sıklıkla atılması
2-Konuların 1 saatte bir açılması ve konu açarken onaylanacak mı onaylanmayacak mı sıkıntısı
3-Konu dışı mesajların sayılmaması
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Donanım Arşivi Forum'un avantajı
1-Banların sıklıkla atılmaması
2-Konuların direkt açılması ve her zaman onaylanması
3-Konu dışı mesajların sayılması
Donanım Arşivi Forum'un dezavantajı
1-Technopat'a göre daha az kullanılıyor
2-Yaş olarak Technopat'a göre yaş olarak daha küçük kişiler var (kötülemiyorum)
3-Yeni bir forum ve sorununuzu konu açmadan başka konularda zor bulunur

Son düzenleme:

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,958
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Forum karşılaştırmalarını şu şekil okuyoruz artık

20240619_122948.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
demir
forum ortamına girişim technopatladır. 5 yıl sonunda hesabımı kapatmak zorunda kaldım. eski üyelerin kalitesi yok. technopatın da yaş kitlesi baya düştü. bilginin yaşla alakası yok ama 2021 de bilgisayar toplama kategorisinde çok yardım aldığım bir üye vardı, adam 14 yaşındaymış ama o kadar kibar o kadar bilgili biriydi. pandemiden sonra öyle üyeler forumu bıraktı ve yerine gırgır şamata peşinde olan tipler geldi. tabii hesabımı üye kalitesi düştü diye kapatmadım. 5-6 yıllık hesaptı ve uyarılar baya birikmişti. yazım yanlışına falan 1 hafta ban atmaya başladılar. kaç yıllık üyeyim dikkat etmeme rağmen arada yazım hatası yapıyorum, insanlık hali yani. bi ara gereksiz mesaj, yazım yanlışı diye 2 uyarı aldım bir ay kadar uzaklaştırılmış oldum,bu agresif kurallara artık sabredesim yoktu ben de bıraktım.

şuan donanımhaber ve DA forumda aktifim. indirim, bilgisayar konularında burayı takip ediyorum,siyaset gündem vs. dh forum.

Atemix38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
forum ortamına girişim technopatladır. 5 yıl sonunda hesabımı kapatmak zorunda kaldım. eski üyelerin kalitesi yok. technopatın da yaş kitlesi baya düştü. bilginin yaşla alakası yok ama 2021 de bilgisayar toplama kategorisinde çok yardım aldığım bir üye vardı, adam 14 yaşındaymış ama o kadar kibar o kadar bilgili biriydi. pandemiden sonra öyle üyeler forumu bıraktı ve yerine gırgır şamata peşinde olan tipler geldi. tabii hesabımı üye kalitesi düştü diye kapatmadım. 5-6 yıllık hesaptı ve uyarılar baya birikmişti. yazım yanlışına falan 1 hafta ban atmaya başladılar. kaç yıllık üyeyim dikkat etmeme rağmen arada yazım hatası yapıyorum, insanlık hali yani. bi ara gereksiz mesaj, yazım yanlışı diye 2 uyarı aldım bir ay kadar uzaklaştırılmış oldum,bu agresif kurallara artık sabredesim yoktu ben de bıraktım.

şuan donanımhaber ve DA forumda aktifim. indirim, bilgisayar konularında burayı takip ediyorum,siyaset gündem vs. dh forum.
Technopatta hiç yazım yanlışı yemedim fakat hep gereksiz mesajlardan yedim. Bu olayını sevmiyorum fakat yine de aktif ve güzel forum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Technopat'ta trolden 1 senelik ceza almıştım. Sonra hesabı silme özelliği gelince hesabı silmiştim, bu da böyle bir bilgi
Yaptığın troll'ü anlatabilir misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ad
Technopatta hiç yazım yanlışı yemedim fakat hep gereksiz mesajlardan yedim. Bu olayını sevmiyorum fakat yine de aktif ve güzel forum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaptığın troll'ü anlatabilir misin?
Birisinin kasasıyla ilgili bir sorunu vardı, bende sorunu bilmememe rağmen ondan fotoğrafını atmasınız istemiştim. Daha sonra kendimi raporladım ''aslında öylesine istedim, ama belki başkalarına yardımcı olur'' gibisinden bir şeyler yazdım. 1 senelik cezayı da öyle aldım.
Bundan öncesinde cezalar almıştım.

Atemix38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birisinin kasasıyla ilgili bir sorunu vardı, bende sorunu bilmememe rağmen ondan fotoğrafını atmasınız istemiştim. Daha sonra kendimi raporladım ''aslında öylesine istedim, ama belki başkalarına yardımcı olur'' gibisinden bir şeyler yazdım. 1 senelik cezayı da öyle aldım.
Bundan öncesinde cezalar almıştım.
Kendini niye raporladın?

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Fatih Öztütk
Donanım her türlü daha iyi en ufak yazım yanlışı da ceza veriyor moderatörler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR