Neler Yeni

Forumlar düşman değildir.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Misty Rosetta
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları, Monitör, Mouse / Mousepad, Klavye, Toplama Bilgisayar Tavsiye, Valorant
TP ve burası bana göre gayet iyi güzel de SDN beni kendinden soğutmuştur. 10 ay önce durduk yere hesabımı banlayıp sebebine "multi hesap" demiştir (Üstelik 3 yıldır aynı hesabı kullanıyor olmama rağmen). Neyse ben yanlış anlaşılma olmuştur diye açtırmaya çalıştım açmadılar. Gerisini siz düşünün.

Yagi

80+ Bronze
1628948046179.png

Bunun gibiler yüzünden böyleyiz :D

Earth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Earth
Technopat'ta çok gereksiz kurallar var nazi Almanyası gibi mesela tdk gibi olman gerekiyor veya bi mesaj yazınca belli bir süreden sonra duzenliyemiyorsun

• Beğen
Reaksiyonlar: Yagi
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ramazan
İlgilendiği Kategoriler
Gaming laptop
  • Beğen
Reaksiyonlar: Yagi

efay144

80+ Silver
Haklısınız Technopatta 2 hafta kadar durdum ve yazım kurallarına insan alışıyor tek sıkıntı duyduğum konu açabilmek için beklemekti başka bir sorun yaşamadım tabi uzun kalmadığım içinde olabilir. Her 2 tarafta birbirinin düşmanı , bana göre DA Youtubede Technopat forumda daha iyi her iki yönetici de kendini bu işe adamış ikisini yarıştırmak sidik yarıştırmaya benzer açıkçası sadece bazen onlarda kendilerini tutamayıp coşabiliyorlar mesela MD2 çıktığında özellikle Abdullah Hacıgül biraz fazla tepki vermişti zaten düşmanlıkta olan iki forumu daha da kızıştırıyor bu tarz hareketler.
Edit: Mesaj düzenlemekte sıkıntı Technopatta

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
TP ve burası bana göre gayet iyi güzel de SDN beni kendinden soğutmuştur. 10 ay önce durduk yere hesabımı banlayıp sebebine "multi hesap" demiştir (Üstelik 3 yıldır aynı hesabı kullanıyor olmama rağmen). Neyse ben yanlış anlaşılma olmuştur diye açtırmaya çalıştım açmadılar. Gerisini siz düşünün.
Aynısını bana da yaptılar hem de üyelik açtığım ilk gün. Yöneticilerine ulaştım, kontrol etti, "sistem hatası olabilir" diyip ban'ımı açtı. 10 dk sonra tekrar perma yedim :D Sizin dandik sisteminizle mi uğraşacam be diyip saldım.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Zamanında ben de Technopata karşı aşırı ön yargılıydım, sonra tanışınca aşırı yakın olduk.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,986
Üyeler
156,419
Son üye
emresalim41