Neler Yeni

Technopat Forum Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
Arkadaşlar bugün google üzerinde bir konuya denk geldim ve linke girdim. Technopat Forum adresinde Donanım Arşivi Forum hakkında hakaretler , aşağılayıcı cümleler ve yersiz eleştirilere denk geldim. Aslında çok şey yazmak isterdim ama şimdi oradan buraya sızan ajanları kudurtmak istemiyorum forum kuralları gereği... Kendini bir şey sanan cahil insanların çoğunlukla olduğu bir forumda buraya yersiz eleştiriler yapılması saçma. Gülücük emojisi yerine random atılıyormuş , sadece bir tane admin varmış , buradaki insanlar 4'e ayrılıyormuş cahiller-bilgililer... Bilgililer karşı karşıya gelince ortalığı cahil kapışması alıyormuş falan da filan. Her neyse. Şuan link veremiyorum internet üzerinde aratırsanız görebilirsiniz. Ayrıca şu konuda haklarını yemeyeceğim bu yazıları "Donanım Arşivi Toplama Sistem" 'ler satın alıp o bilgisayarlardan bunları yazmaları muazzam ironi :) O arkadaşlara sesleniyorum , derhal bu şehirden ayrılıp köyünüze geri dönün. İyi forumlar.
yani bence buranın güzel yani samimi olması Technopat büyük sorunu maalesef bana göre en azından çok ciddi bir yer ve bir yerden sonra bayıyor ama burada gayet keyifli vakit geçiriyorum :)

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
13 yıldır forumdonanımhaber'deyim, burada iki ayda gördüğüm kadar saçma cevaplara denk gelmedim hiç.
Diğer forumda ki üyelerin olur olmadık , terbiyesizce konuşmalarını savunuyorsun yazdığın mesajlar ile. Amacın bu ise kusura bakma ama şahsen burada olman beni rahatsız eder.

Tenebris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Barış Yazıcı
Ya Technopat ı eleştirmiyormuydunuz siz en son, ne ara kendi aranızda atışmaya başladınız.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
Diğer forumda ki üyelerin olur olmadık , terbiyesizce konuşmalarını savunuyorsun yazdığın mesajlar ile. Amacın bu ise kusura bakma ama şahsen burada olman beni rahatsız eder.
Yazdıklarımı kafanıza göre istediğiniz yere çekip manipüle etmeyin. Yukarıda belirttiğiniz forumda, bu forum ile ilgili yazılan şeyleri onaylamış olsaydım burada şu an size cevap veriyor olmazdım.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,853
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Fazla takmaya gerek yok. Konusunu açınca kendilerini bişi sanırlar.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Yazdıklarımı kafanıza göre istediğiniz yere çekip manipüle etmeyin. Yukarıda belirttiğiniz forumda, bu forum ile ilgili yazılan şeyleri onaylamış olsaydım burada şu an size cevap veriyor olmazdım.
Yazdıklarınızı manipüle eden yok. Olur olmadık sözleriniz ile burada benim gibi üyelerinde huzurunu kaçırıyorsunuz. Youtube üzerinde kanala sahip olan @Abdullah Hacıgül 'ün haliyle hitap ettiği kitle genç. Bu nedenle forumdaki üyeler de biraz küçük yaşlı. Yanlış veya kötü dil kullanımı görmek normal. Ama şu açıdan bakarsanız , forumu iyileştirmek adına hergün öneri yapılıyor ve bunlar inceleniyor. Bahsettiğim kitle bu foruma gelip tekrar başka bir forumda olur olmadık şeyler yazan kitleyle aynı. Hatalar düzeltilir , sonsuza dek öyle kalmaz.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
Yazdıklarınızı manipüle eden yok. Olur olmadık sözleriniz ile burada benim gibi üyelerinde huzurunu kaçırıyorsunuz. Youtube üzerinde kanala sahip olan @Abdullah Hacıgül 'ün haliyle hitap ettiği kitle genç. Bu nedenle forumdaki üyeler de biraz küçük yaşlı. Yanlış veya kötü dil kullanımı görmek normal. Ama şu açıdan bakarsanız , forumu iyileştirmek adına hergün öneri yapılıyor ve bunlar inceleniyor. Bahsettiğim kitle bu foruma gelip tekrar başka bir forumda olur olmadık şeyler yazan kitleyle aynı. Hatalar düzeltilir , sonsuza dek öyle kalmaz.
Olur olmadık sözlerim derken? Siz sanırım buradaki konulardan bihabersiniz. Gerçekler sizin huzurunuzu kaçırıyorsa kusura bakmayın, bu sizin sorununuz, benim değil. Ayrıca, beni yanlış anlamaya devam ediyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Bu yüzden size daha fazla vakit harcamayı boş bir uğraş olarak görüyorum kendim için. İyi forumlar size.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Kusura bakma ama gittikçe saçmalamaya başladın. Adam gayet iyi açıklamış, örnek vermiş. Tebrik etmen gerekir iken üste çıkmaya çalışıyorsun. Senin eleştirilerin bu foruma katkı sağlamaz iken o adam bu forumu yükseltecek eleştiriler yapmış. Sanırım sende genç bir üyesin kanın kaynıyor. Ama lütfen at gözlüğü ile bakmayalım.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
Kusura bakma ama gittikçe saçmalamaya başladın. Adam gayet iyi açıklamış, örnek vermiş. Tebrik etmen gerekir iken üste çıkmaya çalışıyorsun. Senin eleştirilerin bu foruma katkı sağlamaz iken o adam bu forumu yükseltecek eleştiriler yapmış. Sanırım sende genç bir üyesin kanın kaynıyor. Ama lütfen at gözlüğü ile bakmayalım.
Desteğiniz için teşekkür ederim. Objektif bakan, dediklerimi anlayan birilerini görmek beni umutlandırıyor.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,052
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Olamaz noktayı koymayı unuttum uyarı yiyeceğim sanırım :D

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Pardon hocam nerde saçmalamışım. Haddimizi bilerek konuşalım. Arkadaşınyi eleştirdiği falan yok gördüğü her boşluktan sallıyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,553
Üyeler
147,373
Son üye
StorMAnqeL
Top Bottom