Neler Yeni

Türknete Geçilirmi Fiyatlatı Nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
Discord
byzkurtsss
Merhaba Türknete geçmeyi düşünüyorum 29 mbps altyapı var VDSL geçilir mi verilirmi o para

Rrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Kağan Göktürk
Superonline 500 lira olcak diolardı
Eğer fiyat güncellemesi doğru ise geçilebilir ancak turknetin müşteri hizmetleri yerlerde diye biliyorum altyapınizi biraz araştırıp kablonet gibi sağlayıcılara bakabilirsin ve altyapı için başvuru yapabilirsiniz sizinle beraber 5-10 kişi daha olursa kaliteli bir altyapı dizebilirler

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
Discord
byzkurtsss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer fiyat güncellemesi doğru ise geçilebilir ancak turknetin müşteri hizmetleri yerlerde diye biliyorum altyapınizi biraz araştırıp kablonet gibi sağlayıcılara bakabilirsin ve altyapı için başvuru yapabilirsiniz sizinle beraber 5-10 kişi daha olursa kaliteli bir altyapı dizebilirler
5-10 kişi o iş zor mahallenin%80 ı yaşlı zaten 😂😂

• Beğen
Reaksiyonlar: Rrom

Karokan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan
Sikinti yasadigimda ulasmak bilgi almak cok zor degil benim ozelimde. Bi sikintisini gormedim musteri hizmetlerinin.

• Beğen
Reaksiyonlar: Rrom

Rrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Kağan Göktürk
Sikinti yasadigimda ulasmak bilgi almak cok zor degil benim ozelimde. Bi sikintisini gormedim musteri hizmetlerinin.
Ya ben çok duydum ondan dedim hatta donanım arşivindeki bir kaç kişi ve Abdullah abi sonunda kurtuldum diyordu

Top Bottom