Neler Yeni

Temu'da Yaz Fırsatları 🔥 Kaçırmayın

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Mert Aksu
hacı herkes almış etmiş de daha önceden alan eden yok herhalde, şikayetvar'a bakiyim dedim bakmaz olaydım :D herkes dolandırılmış.

centimen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Esen
ben de aynı şekilde düşünüyorum baktınız mı forumlara
fazlasıyla özenilerek yazılmış ilk mesaj için
İlk kez mesaj değil hocam arkadaşın dediği gibi kopyala yapıştır, merakınızı gidereyim diğer forum hesaplarımda da paylaştım.

ssh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ad Soyad
ben de aynı şekilde düşünüyorum baktınız mı forumlara
fazlasıyla özenilerek yazılmış ilk mesaj için
Youtube da falan videolar var inceleyebilirsin bana normal gibi geldi alışveriş yapanlar var yine de sende araştır

centimen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Esen
hacı herkes almış etmiş de daha önceden alan eden yok herhalde, şikayetvar'a bakiyim dedim bakmaz olaydım :D herkes dolandırılmış.
Hocam dolandırılacak bir olay yok, şikayetvara bakın aliexpress içinde, diğer forumlarda ürün almış insanlar var. Karar sizin, şuan yaz fırsatları var. Siz biraz bekleyin kış fırsatlarına yetişirsiniz, burda arkadaşlar gelen ürünlerle ilgili paylaşım yapar.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Mert Aksu
domain 2003 yılına ait, gayet güven veriyor gibi ancak siteye baktığımızda ne yaparsam yapiyim bir türlü türkçe dışı bir dile dönmedi site. cookie ile oynadım değişmedi,vpn açtım değişmedi,önbellek sıfırlayıp denedim yine olmadı,url ye baktım urlde de türkçe dışı bir şey yok. Sanırım dolandırıcı olabilirler ben pek güvenemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam dolandırılacak bir olay yok, şikayetvara bakın aliexpress içinde, diğer forumlarda ürün almış insanlar var. Karar sizin, şuan yaz fırsatları var. Siz biraz bekleyin kış fırsatlarına yetişirsiniz, burda arkadaşlar gelen ürünlerle ilgili paylaşım yapar.
youtube da güvenilir gözüküyor da bilmiyorum belki de biz pimpiriklilik ediyoruzdur bilemem.

centimen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Esen
domain 2003 yılına ait, gayet güven veriyor gibi ancak siteye baktığımızda ne yaparsam yapiyim bir türlü türkçe dışı bir dile dönmedi site. cookie ile oynadım değişmedi,vpn açtım değişmedi,önbellek sıfırlayıp denedim yine olmadı,url ye baktım urlde de türkçe dışı bir şey yok. Sanırım dolandırıcı olabilirler ben pek güvenemedim.

youtube da güvenilir gözüküyor da bilmiyorum belki de biz pimpiriklilik ediyoruzdur bilemem.
Hocam giriş yaptıktan sonra sağ üstte language var oradan değiştirdiğimde bende ingilizce kalıyor site şuanda

ssh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ad Soyad

Mobil uygulmasınım 100mn+ indirmesi var bu nasıl bir dolandırıcılık seviyesi :) ben de bilmiyorum tabii sadece fikir alışverişi

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,990
İsim
Turuncu Keskin

Temu unboxing yazınca, 1000 üstü yabancı kanal da çıkıyor. Güvenilir mi değil mi, emin değilim ben de ama sipariş geçtim denemeden bilemeyiz. 25-26 ürün aldım, kalırsa bi gümrükte kalır bu yüzden.

Piadtress

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Atacan Çatal
Gpay kullanarak ödeme yapmaya çalıştım kartımı kabul etmedi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR