Neler Yeni

BU FİYATA BU SİSTEM ALINIR MI ?

eyeser7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
eren Yeşer
hocam 25.000 lira bütçeye ryzen 5 5600 ve rtx 4060 ti 8 gb ikilisin bulunduğu sistem mevcut fakat özelleştirme şansınız olmaz. 2. seçenek olarak ryzen 5 5600 ve rtx 4060 ikilisinin bulunduğu kaliteli soğutuculu özelleştirilmiş sistem yapabiliriz , Amd ekran kartı tarafında da seçenekler mevcut , seçim sizin keyfinize kalmış :)

4060 ti sistemin linki : https://www.gamegaraj.com/urun/space-5a-4060ti/

Özelleştirilmiş 4060 sistemin linki ve özelleştirilen parçalar: https://www.gamegaraj.com/urun/lander-5a-rtx4060-ti/

Alıntıyı görüntüle
kanka burda attığın görsel 4060 sistem için keyfi seçeceğim özelleştirme için dimi? kusura bakma gece gece de yordum seni.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Mehmet Aslan
Kanka şimdi bu attığın 2. linkteki sistemi olduğu gibi 21k ya alsam. 25k lık sistemle aralarında çok aman amanlık bir fark olur mu 21k daha uygun olucak çünkü bana. Ama sen hangisini şiddetle tavsiye ediyorsan onu alayım çünkü bunlar 1 kere alınan şeyler param boşa gitmesin almışken.
sana 4060 ve 4060 ti sistemin avantajlarını ve dezavajtanlarını söyleyeyim:

4060 sistemin avantajları
  1. 1 tb boyutunda rahat yetecek bir ssd var
  2. Anakartın çift m2 slotlu ileride alanın yetmezse m2 ssd takviyesi yapabilirsin
  3. Oldukça kaliteli bir soğutucusu var ileriki işlemci güncellemelerinde seni rahat sırtlar.
  4. Kaliteli bir kasa ve güç kaynağın var
  5. Ramler aydınlatmalı
  6. 4000 serisi ekran kartlarının giriş seviyesi olan 4060 var. Şuan piyasadaki bütün oyunları 1080 de rahatlıkla oynatır fakat birkaç yıl sonra ne olur bilemem.

4060 ti sistemin avantajları ve eksileri:
  1. Güçlü bir 4060 ti ekran kartı var uzun yıllar yeni nesil oyunları rahat oynatır
  2. Kaliteli bir kasa ve güç kaynağın var
  3. Anakart giriş seviye ve tek bir m2 slotu var maalesef
  4. Seçili ssd 500 gb yeter mi yetmez mi sana kalmış.
  5. Amd nin stok soğutucusuna muhtaçsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka burda attığın görsel 4060 sistem için keyfi seçeceğim özelleştirme için dimi? kusura bakma gece gece de yordum seni.
fotoğraftaki parçalar özelleştirilmiş hali senin için en iyilerini seçtim aynısını yap kafana takma :D

Son düzenleme:

eyeser7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
eren Yeşer
sana 4060 ve 4060 ti sistemin avantajlarını ve dezavajtanlarını söyleyeyim:

4060 sistemin avantajları
  1. 1 tb boyutunda rahat yetecek bir ssd var
  2. Anakartın çift m2 slotlu ileride alanın yetmezse m2 ssd takviyesi yapabilirsin
  3. Oldukça kaliteli bir soğutucusu var ileriki işlemci güncellemelerinde seni rahat sırtlar.
  4. Kaliteli bir kasa ve güç kaynağın var
  5. Ramler aydınlatmalı
  6. 4000 serisi ekran kartlarının giriş seviyesi olan 4060 var. Şuan piyasadaki bütün oyunları 1080 de rahatlıkla oynatır fakat birkaç yıl sonra ne olur bilemem.

4060 ti sistemin avantajları ve eksileri:
  1. Güçlü bir 4060 ti ekran kartı var uzun yıllar yeni nesil oyunları rahat oynatır
  2. Kaliteli bir kasa ve güç kaynağın var
  3. Anakart giriş seviye ve tek bir m2 slotu var maalesef
  4. Seçili ssd 500 gb yeter mi yetmez mi sana kalmış.
  5. Amd nin stok soğutucusuna muhtaçsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

fotoğraftaki parçalar özelleştirilmiş hali senin için en iyilerini seçtim aynısını yap kafana takma :D
Kanka benim kafama yatan 4060lı sistem oldu sanırım onu alıcam. Gece gece yordum seni allah razı olsun.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Mehmet Aslan
Kanka benim kafama yatan 4060lı sistem oldu sanırım onu alıcam. Gece gece yordum seni allah razı olsun.
Estağfurullah hocam ne yorması biz hep buradayız :D Şimdiden hayırlı olsun diyeyim o zaman , kafana takılan bir şey olursa her zaman sorabilirsin :)

Metehan53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Metehan
Arkadaşlar sistem konusunda pek fikrim yok yardımcı olursanız çok sevinirim bu pc verdiğim fiyata değer mi? Ağırlıklı oynadığım oyunlar cs, pubg vb. oyunlar. Teşekkür edeirm.
Sadece valorant cs gibi işlemci ağırlıklı oynayacak olsaydın işin kolay olurdu ama sen pubg yani ekran kartı gerektiren oyunlar da oynayacağını ifade ediyorsun yani dengeli bir sistem toplamamız gerekiyor

Top Bottom