Neler Yeni

Temmuzdan sonra zam mı gelir indirim mi ?

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
Bilgisayar alacağım 4070li sağlam bir şey toplamak istiyorum ama kasalar çok pahalı indirim olacağı söyleniyor ama temmuz zam mı gelir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Kara
emekli ve halkın isyanı sonucu mecburen asgari ücrete zam gelecektir bunun doğrultusundada zam geleceğini düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emirhan
Bilgisayar alacağım 4070li sağlam bir şey toplamak istiyorum ama kasalar çok pahalı indirim olacağı söyleniyor ama temmuz zam mı gelir mi ?

Aklınızda bulunsun hocam bu sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
berke can
zam gelmemesi icin hicbir sebep yok. hele memur zammından sonra zaten otomatik zamlanacak. firmalar nakit para akısı icin elde kalan pek satılmayan urunlerı gelis fiyatına verıyor ona da ındırım dıyorsunuz donanım arsıvının son vıdeolarındakı meseleler mesela halbuki ortada ındırım falan yok olmayacakda

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aklınızda bulunsun hocam bu sistem
Çok teşekkür ederim benim için biraz pahalı o yüzden indirim bekliyorum ama bir yandan da korkuyorum zam gelir diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
berke can
Çok teşekkür ederim benim için biraz pahalı o yüzden indirim bekliyorum ama bir yandan da korkuyorum zam gelir diye
hocam pahalı diye dalga mı gecıyorsunuz gecen sene dolar 25ken bunun 4070li düz versıyonları zaten bu fiyattı 35e superli versiyon ustelık dolar 33.. beles bu sıstem suan normlade 45 altı olmamalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emirhan
Yani böyle bir ülkede bence indirim için pek umutlu olma ama belli olmaz sen nasıl istersen vatanda yine 4060 sistem var 20k ya falan onlara da bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam pahalı diye dalga mı gecıyorsunuz gecen sene dolar 25ken bunun 4070li düz versıyonları zaten bu fiyattı 35e superli versiyon ustelık dolar 33.. beles bu sıstem suan normlade 45 altı olmamalı
Adam benim için pahalı demiş ekonomik düzeyi için :D

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka sakin :D sistem kendi için uygun olabilir de bende o para yok maalesef o yüzden zaten soruyorum güzel sistemler daha indirime girer mi diye
Yani böyle bir ülkede bence indirim için pek umutlu olma ama belli olmaz sen nasıl istersen vatanda yine 4060 sistem var 20k ya falan onlara da bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam benim için pahalı demiş ekonomik düzeyi için :D
4060 lı sistemler ne kadar süreliğine götürür bizi hocam. Teşekkür ederim bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emirhan
Kanka sakin :D sistem kendi için uygun olabilir de bende o para yok maalesef o yüzden zaten soruyorum güzel sistemler daha indirime girer mi diye

4060 lı sistemler ne kadar süreliğine götürür bizi hocam. Teşekkür ederim bu arada
Ne demek 4060 lı sistem rahat 4-5 sene götürür diye düşünüyorum şahsi fikrim diğer arkadaşlarında fikirlerini sormak lazım tabi

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
Ne demek 4060 lı sistem rahat 4-5 sene götürür diye düşünüyorum şahsi fikrim diğer arkadaşlarında fikirlerini sormak lazım tabi
Bilgisayar kurtları görürse bi öneride bulunsunlar cidden :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
berke can

he kanka sende o civarda para yoksa 20 25 civarına 4060 yada 4060tili sistem alman en mantıklısı olur 4070li sistemlerin 35 altına dusmesi imkansız gibi bir sey 4060ti li sistemlerde zam yiyebilir acele et bence fazlasında gozun olmasın elındekınden de olma :D

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
he kanka sende o civarda para yoksa 20 25 civarına 4060 yada 4060tili sistem alman en mantıklısı olur 4070li sistemlerin 35 altına dusmesi imkansız gibi bir sey 4060ti li sistemlerde zam yiyebilir acele et bence fazlasında gozun olmasın elındekınden de olma :D
Tamam dostum teşekkür ederim destek için <3

Top Bottom