Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Onur Alpaslan
rica ederim. su anda aliexpress de fiyat $51.61 + gümrük. kacırmayın
2 haziranda aldım ben hocam 2600₺ tuttu gümrükle beraber. bugün çıkış gümrük muayenesi tamamlanmış, muhtemelen haftaya teslim alırım. merakla bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir
Merhaba. Aliexpres ten 76 dolar + 50% vergi ile aldım, 2 hafta icinde geldi. Beklentimi karşıladı, gayet memnunum. Bir tek sorun bu cihazlar sertifikalı olmadığı icin netflix kendi uygulamasıyla 480p izlenebiliyor. Bunu nasıl çozebilirim onu araştırıyorum.
Hy300 le kıyaslarsak daha saglam duruyor. Lensi daha genis açı, aynı mesafeden daha buyuk goruntu olusturuyor. Isık gucu de cozunurlugu de 2 katından fazla. Hy300 60-70 inch, hy320 100 inch tv boyutlarında kullandıgımda parlaklik ve goruntu benzer oluyor. Aynı boyutta izleyince hy320 cok daha iyi. Fanı biraz daha sesli, hava akımının sesi dısında fanın kendi sesi de duyuluyor. Odanın kapısını kapayınca dısarı ses gitmiyor ama. Toz filtresi pek ise yaramıyor bence cunku simdiden bir sürü toz parcası var görüntüde. İcini acıp temizlemek sart daha denemedim.
Kucuk ve kendinden ayaklı bir model olması zorunlu degilse biraz daha pahalı olan byintek x25 e de bakın derim amazon dan. Isık gücü daha da fazla ve otomatik olarak 4 köşe keystone duzeltme, duvarda tablo vs engel varsa ona göre ayarlama ve odaklama ozellikleri var. En büyük artısı direk olarak mekanizmanın icine ulasıp temizlik yapılabiliyor. Ama kendinden ayaklı cihazlar surekli yerini degistiririm diyorsanız cok kolaylık ve bu tarz cihazlarda hy320 nin rakibi yok bence.
Merhabalar yeni aldigim smart projector HY300 MODELİ açıyorum actiktan 5 dk sonra fan sesi artip kapanıyor ilgili servise gondermeyi duaunuyorum acaba bilen varsa yardım edebilirmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuna Yıldız
Hayırlı akşamlar öncelikle,böyle bir konu olması çok hoşuma gitti.Ben hy300 pro modelini amazon banaoni satıcısı üzerinden 2200 tl civarına aldım şuan 2179 tl almak isteyen varsa geldikten sonra görüşlerimi belirtebilirim güzel kötü gibisinden.Sadece bu konu için hesap açtım,forum kullanmayı bilmiyorum yanlış bir şey yapıyorsam konudan sapma vs. Helal edin :).Kargomu bekliyorum da hedef ülkesine vardı diyor kaç güne gelir sizce?

Ekler

• E05AD1DD-1653-4A48-88F0-3252A373DF93.jpeg
    E05AD1DD-1653-4A48-88F0-3252A373DF93.jpeg
    174.5 KB · Hit: 27

Lithium01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oğuzhan Özturgut
Aliexpress'ten aldım cihaz geldi ama netlik problemi var görüntüler tam net değil düzeltemezsem mecbur satacağım. Köşelerden bahsetmiyorum bu arada genel olarak tam net değil.

Lithium01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oğuzhan Özturgut
Xbox series bağladığımda seste cızırtı oluyor ses gelmiyor. Ayrıca gecikme de hissediliyor. Elden çıkarmak için bir sebep daha. AliExpress’te iade oluyor mu hiç yapan var mı?

alierman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali Erman
Satıcıyla temasa geçin belki bir yerlerde ayarlama veya yazılımı güncelleme gerekebilir. İade işi çok zor, çin e geri gönderme 3000 TL den fazla
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende hy350 aldım bakalım nasıl bir şey çıkacak!

alierman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali Erman
hy350 geldi, cihaz umduğumdan daha iyi, gündüz ışığında bile gayet güzel görüntü aldım. Eleştirilerde kenarlarda netlik kaybolmuş şeklinde bildirimler var ama bence iyi bir ayarlamayla hiç rahatsız edici durumda değil. Alt yazılı filimlerdeki yazılar vesaire çok iyi okunuyor. Ses yanında durunca biraz var ama normal projektörlerden sessiz bile diyebilirim. Kendi sesiyle film izlemek çok iyi değil doğal olarak ses az geliyor, bluetoth ile hoperlorlere aktarmak akıllıca.

Bu arada cihazdaki yazılım UI_Veng.projector.20230927.143545 , kendi online sitesine bağlayıp yazılım güncelle dediğim zaman güncel yazılım olduğunu bildiriyor. Siz yeni yazılım yükleyebildinizmi. Aşağıdaki sitede var ama çok kurcalamak istemedim. Bunu yapan varsa bildirebilirse sevinirim.

Saygılarımla
Alierman

Lithium01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oğuzhan Özturgut
hy350 geldi, cihaz umduğumdan daha iyi, gündüz ışığında bile gayet güzel görüntü aldım. Eleştirilerde kenarlarda netlik kaybolmuş şeklinde bildirimler var ama bence iyi bir ayarlamayla hiç rahatsız edici durumda değil. Alt yazılı filimlerdeki yazılar vesaire çok iyi okunuyor. Ses yanında durunca biraz var ama normal projektörlerden sessiz bile diyebilirim. Kendi sesiyle film izlemek çok iyi değil doğal olarak ses az geliyor, bluetoth ile hoperlorlere aktarmak akıllıca.

Bu arada cihazdaki yazılım UI_Veng.projector.20230927.143545 , kendi online sitesine bağlayıp yazılım güncelle dediğim zaman güncel yazılım olduğunu bildiriyor. Siz yeni yazılım yükleyebildinizmi. Aşağıdaki sitede var ama çok kurcalamak istemedim. Bunu yapan varsa bildirebilirse sevinirim.

Saygılarımla
Alierman
Yani kenarlarda netlik sorunu var peki ortasında netlik sorunu var mı? Hy320 de yaşadığım en büyük sorun netlikti görüntü net değildi ne kadar ayarlasam da manuel focusu yetersizdi bunda aynı sorun var mı? Byintek x30 ve wanbo düşünüyorum aynı fiyat bandında onlara göre ne konumda acaba?

alierman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali Erman
ben yakın kurmuştum yani 60 inch gibi bir şeyde yanlar alt üst ve orta gayet net. TV den farkı yok. Altyazılı film izledim gayet normaldi.
Yarın büyülterek tekrar bakacağım. Diğer bahsettiğiniz cihazları bilmiyorum

alierman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali Erman
yaklaşık 2 metre genişlikte büyük ekran denedim. Netlik çok süper olmasa da çok iyi geldi bana.

Tek sorum, cihazdaki yazılım UI_Veng.projector.20230927.143545 , kendi online sitesine bağlayıp yazılım güncelle dediğim zaman güncel yazılım olduğunu bildiriyor. Ancak 2024 yazılımı olduğu rus sitelerinde yazıyor, henüz online a gelmedi. Bu arada yazılımsal açısından bir sıkıntı yok gibi youtube, netflix ve iptv ler sorunsuz çalışıyor. Sadece arada bir wifi da kopma olabiliyor. Belki cihaza uzak olduğu içindir o da.

ilgaza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ilgaz Akkar
Merhaba,
HY300 kumanda cihazı kayboldu, hangi kumanda uyumludur bilen var mı?
Orjinal kumandanın fotosu paylaşabilir misiniz?
Foto ile aratmaya çalışacağım internette.
Teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre göğüş
Merhaba hy300 var bende güncelleme geldikten sonra hazırlamak yazan ayarlar menüsüne girmiyor bende bu halde fabrika ayarlarına dönemiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Top Bottom