Neler Yeni

Fitgirl.repack.site üzerinden oyun indiremiyorum

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Şahin
Fitgirl.repack.site üzerinden Microsoft flight simulator indirmek istiyorum indirime 1337 magnet download üzerinden başlatıyorum fotoğraftaki gibi 8 9 GB iniyor indikçe bellek kullanım miktarı artıyor daha sonra bellek yetersiz uyarısı geliyor ram 16gb boş yer 90gb repack 64gb ama indiremiyorum daha önce indirmiş olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ekler

• IMG_20240626_140055.jpg
    IMG_20240626_140055.jpg
    3.4 MB · Hit: 45

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,458
İsim
Hacı
IDM kullanıyor musun?

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Halil Karagöz
Merhabalar öncelikle crack kullanmayı önermiyorum. Sorununuzun çözümü için tavsiyem Qbittorent indirip magneti kopyalayıp qbittorente yapıştırıp qbittorent uygulaması ile indirmenizdir. Şuan online torent indirme yapıyorsunuz bu tavsiye edilmeyen bir şeydir

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IDM kullanıyor musun?
IDM ne bilmiyorum hocam maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar öncelikle crack kullanmayı önermiyorum. Sorununuzun çözümü için tavsiyem Qbittorent indirip magneti kopyalayıp qbittorente yapıştırıp qbittorent uygulaması ile indirmenizdir. Şuan online torent indirme yapıyorsunuz bu tavsiye edilmeyen bir şeydir
Hocam bende istemiyorum ama 60 dolar veremem yani oynamakta istiyorum mecburen dediğiniz programı indiriyorum ama dosyaları nasıl kopyalacagim hepsini kopyala seçeneği aktif değil

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,458
İsim
Hacı

Hocam bende istemiyorum ama 60 dolar veremem yani oynamakta istiyorum mecburen dediğiniz programı indiriyorum ama dosyaları nasıl kopyalacagim hepsini kopyala seçeneği aktif değil
Özelden yazın istediğiniz oyunu beleşten oynamanız için yardımcı olayım.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Ertuğrul Bolat
Qbittorrent indirdim şimdi ne yapmalıyım
torrent dosyasını indirecek oyundan sonra açıp o indirecek

Bizim gibi ekonomisi zayıf ülkeler için torrent candır.Herkes dolarla maaş almıyor bu ülkede.Gençler oyunlardan mahrum mu kalsın.Ekonomisi iyi olduğu halde ABD'de torrent oynayan çocuklar olduğunuda biliyormusunuz?

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Görkem çetinkaya
Fitgirl.repack.site üzerinden Microsoft flight simulator indirmek istiyorum indirime 1337 magnet download üzerinden başlatıyorum fotoğraftaki gibi 8 9 GB iniyor indikçe bellek kullanım miktarı artıyor daha sonra bellek yetersiz uyarısı geliyor ram 16gb boş yer 90gb repack 64gb ama indiremiyorum daha önce indirmiş olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Hocam arkadaşında dediği gibi idm indirip deneyin internete yazın direk çıkar zaten zor degil kurulumu da

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Halil Karagöz

Torrent indir deyip .torrent dosyasını indireceksin 1337x sitesinden. Veya magnet indir tuşuna basacaksın yukarda bi bildirim gelir qbittorent uygulamasında aç diye yapamazsanız bana mesaj atabilirsiniz detaylı anlatırım. Doğru diyosunuz Türkiye şartlarında oyun almak artık zor. Ama teknoloji forumu burası :) ben direk mantıklı yazsam yorumumu okuyan bir kaç kişi torrent - crack kullanmayı özendirdiğimi düşünebilir. İyi günler

Bizim gibi ekonomisi zayıf ülkeler için torrent candır.Herkes dolarla maaş almıyor bu ülkede.Gençler oyunlardan mahrum mu kalsın.Ekonomisi iyi olduğu halde ABD'de torrent oynayan çocuklar olduğunuda biliyormusunuz?
Evet biliyorum :) forum kuralları gereği yazdım o yazıyı.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
faresiz
Free Download Manager kurup browser eklentisini kurup normal, magnet, torrent'leri indire bilirsin. Belirttiğin uzantılı site orjinal olan değil.

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Şahin
Torrent indir deyip .torrent dosyasını indireceksin 1337x sitesinden. Veya magnet indir tuşuna basacaksın yukarda bi bildirim gelir qbittorent uygulamasında aç diye yapamazsanız bana mesaj atabilirsiniz detaylı anlatırım. Doğru diyosunuz Türkiye şartlarında oyun almak artık zor. Ama teknoloji forumu burası :) ben direk mantıklı yazsam yorumumu okuyan bir kaç kişi torrent - crack kullanmayı özendirdiğimi düşünebilir. İyi günler

Evet biliyorum :) forum kuralları gereği yazdım o yazıyı.
Hocam tam sizin dediğiniz gibi yaptım qbittorrentten indi sonra setup yapıp kurdum kisayol falan geldi oyuna giriyorum fotoğraftaki ekrana gelince oyun duruyor görev yöneticisine baktığımda yanıt vermiyor gözüküyor nedendir acaba

Free Download Manager kurup browser eklentisini kurup normal, magnet, torrent'leri indire bilirsin. Belirttiğin uzantılı site orjinal olan değil.
IDM kurdum eklenti eklendi bravee ama indirilicek sitelerde uyumlu göstermiyor

Ekler

• ff706dc9-f5d4-4c0a-8301-a5c80fdc1e96.jpg
    ff706dc9-f5d4-4c0a-8301-a5c80fdc1e96.jpg
    3.5 MB · Hit: 6
Top Bottom